Anasayfa » Sosyal » Bir Instagram Hesabı Hackleme: Şifre Hackleme Araçları

Bir Instagram Hesabı Hackleme: Şifre Hackleme Araçları

Instagram bu günlerde son derece popüler bir sosyal medya platformudur. Birçoğumuz bir Instagram hesabını en az bir kez nasıl hackleyeceğimizi merak ettik. Çok fazla teknik bilgiye sahip, derinlemesine programlama bilgisi gerektirdiğini düşünüyorsanız, cevap hayırdır. Sosyal ağ acc şifresini kesmek  kullanma  ihtisas  yazılım  veya  İnternet sitesi  dairenize erişmek kadar kolay olabilir.

Doğru anahtara ihtiyacınız var. Bu sorunun birden fazla kılavuzu ve çözümü vardır. Ücretsiz programları indirmeniz gerekiyor ve hedefinizdeki Instagram hesabı hacklenmiş olacak. Instagram hesabını nasıl hackleyeceğinizi öğrenmek için bir program başlatın veya hizmetle nasıl çalışacağınızı açıklayan demo eğitimini görüntüleyin. Tek bir düğmeye tıkladıktan sonra, yazılım kullanıcı adını işleyecektir. Ardından, hedef Instagram hesabının tüm ayrıntılarını kolayca bulacaktır.

Hatırlamanız gereken bir şey, yasal yansımaları önlemek için eyaletinizin yasalarına uymanız gerektiğidir. Bir Instagram hesabını hacklemek için meşru bir nedeniniz yoksa, bu fikri bırakmanız daha iyi olacaktır.  Veya eylemlerinizin her hizmet tarafından sağlanan Kullanım Şartları ve Koşullarına uygun olduğundan emin olun. Dikkatinize değer bir sürü yazılım var. Bunları deneme süresi boyunca test edebilirsiniz – sonunda amaçlarınıza uygun olanı bulduğunuzda seçiminizi yapın.

DİKKAT:  Aşağıda açıklanan yöntemler sisteminizi kötü amaçlı saldırılara karşı savunmasız bırakabilir. Instagram’ın çok kuvvetli şifreleme teknolojisine girebileceğini iddia eden herhangi bir web sitesine biraz şüphe ile yaklaşılmalıdır. Instagram şifrelerini bulmak için bazı güvenli ve kanıtlanmış alternatifler vardır:  MSPY  Instagram  takipçi  ve  FlexiSPY  Keylogger  .

Instagram Nasıl Hacklenir: Nasıl Çalışır?

İnsanlar her zaman kontrol altında olmak ister. Üstünlüklerini göstermek için, çoğu zaman, birinin Instagram hesabını basit ve kolay bir şekilde nasıl hackleyeceğini öğrenmek istiyorlar. Birçok kullanıcı  sosyal  medya sayfalarının güvenli olduğunu düşünüyor. Hesaplarının ve kişisel bilgilerin güvenli olduğunu düşünüyorlar. Her gün iyi insanlar Instagram hesaplarına giriş yaparak hassas verilerini girerler. Bir Instagram bilgisayar hackerı birinin Instagram şifresini nasıl bulacağını anlaması için sebepleri vardır. Sistem, süslü veya anlaşılması zor araçlardan yararlanmadan herhangi bir cihazda çalışır. Bu yaklaşımın kök dizin erişim haklarına ihtiyacı yoktur. Yazılım gerekli tüm bilgileri toplarken bir dakika bekleyin – kullanıcı mesajlarını veya paylaşılan bağlantıları okuyun.

Bugün, herkes birinin Instagram hesabına nasıl girileceği konusunda bir rehber bulabilir. Kullanıcı ziyaretlerini izlemek, arkadaşlarını takip etmek, resimleri görüntülemek için popüler çözümler sunan web sitelerinin özellikleri hakkında çok şey yazılmıştır. Bir casus uygulaması yüklemede başarılı olmanız durumunda, bir kişinin Instagram hesabının gerçek bir günlüğüne sahip olursunuz. MSPY  sitesi yazılımı, gerekli bilgileri almak için size birçok özellik sunar. Başlamak için birkaç kritik adımı izleyin:

 1. Hesabı bir yazılım aracı sitesine kaydedin.
 2. İletişim bilgilerinizi onaylayın.
 3. Kontrol panelini kontrol edin,
 4. Yazılımı hedef cep telefonuna nasıl kuracağınızı öğrenin.
 5. Bilgisayar korsanının aracının özelliklerine ve seçeneklerine erişin.
 6. Kodlama hakkında hiçbir şey bilmeseniz bile casus programı kullanmaya başlayın.

Birinin Instagram Hesabını Hacklemeyi Bilmek Size Ne Kazandırır?

Bir hacker, Instagram veya Facebook hesabını hacklemek için internete bağlandığında ne elde etmeyi umuyor? Kullanmak için birçok seçenek var. Bir Instagram hesabını nasıl hackleyeceğinizi veya  Instagram Görüntüleyiciyi  kullanmayı bildiğinizde yararlanabileceğiniz bir çok özellik vardır. Yapabileceğiniz işlemler:

 • Mesajları izleme, göz atma
 • Keylogger  kullanarak şifre yakalama
 • İnternet hesabına doğrudan erişim kazanma
 •  Coğrafi izleme işlevinden yararlanarak fotoğrafların nerede çekildiğini öğrenin
 • Bir kişinin iletişim halinde kaldığı tüm kişilerin kimliğini ortaya çıkarın
 • Facebook gibi sosyal uygulamaları hackleme
 • Gizlilik ayarları ne olursa olsun, çekilen tüm ekran görüntülerini, resimleri kaydedin

Daha fazla doğrudan erişim için bir parola hacklemek de zor değildir. Uzmanlaşmış yazılım (mSpy), hacklemek istediğiniz Instagram hesabında belirli alanlara girmeniz ve “hacklemeyi başlat” düğmesine basmanız gerekir. Bir site Instagram sunucularını güvenli hale getirmek için güvenli bir bağlantı kurar – girdiğiniz hesap adıyla ilişkili sunucuların şifrelediği verileri alır. Şifre çözme prosedüründen sonra, saldırıya uğramış Instagram hesabına erişmek için herhangi bir cihazdan erişmek için bir şifre içeren bir dosya alırsınız.

Tüm sürecin sağ tarafını unutmayın. Instagram’a yasadışı erişim elde etmek kanunen cezalandırılabilecek bir suçtur. Bir hesabın sizin olduğu ve sizden çalındığı veya saldırıya uğradığı durumlarda  umutsuzca hesabınıza tekrardan erişmek istiyorsanız. hacklemek için harekete geçebilirsiniz . Durumların başka bir çoğunluğunda, tüm verilerin günlüğe kaydedilmesi ve kontrol paneline iletilmesi için lütfen hedef telefonuna casus yazılım yüklemeniz gerektiğini unutmayın.

Birinin Instagram Hesabı Nasıl Hacklenir: En İyi Online Stratejiler

Eşinizi sizi aldatırken yakalamanız mı gerekiyor? Yoksa ergenlik çağındaki çocuğunuzun çevrimiçi etkinliğini izlemek mi istiyorsunuz? Başka birinin Instagram hesabına nasıl giriş yapacağınızı bilmiyorsanız, hepsi sıfır toplamlı bir oyundur. İyi haber, işi yapmak için kullanabileceğiniz birçok teknik var. İşte bunlardan bazıları.

Şifremi Unuttum Özelliğini Kullanarak Birinin Instagram Şifresini Anlama

Instagram hesabı hacklemenin en gözden kaçan yollarından biridir. Hedefinizin telefonuna ve e-postasına fiziksel erişiminiz varsa, yapmanız gerekenler:

 • Şifreyi sıfırlamak için Giriş Bilgilerini Unuttumu tıklayın
 • Gizli kod daha sonra hedefin telefonuna gönderilir
 • Hesaplarına erişmek için uygulamanıza kodu girin

Ya  parola sıfırlama talep edebilirsiniz.

Instaleak Kullanarak Birinin Instagram Şifresini Bulma

Bu Instagram hack yazılımını kullanmak için herhangi bir teknik bilgiye sahip olmanıza gerek yok –  Instaleak  Instagram hesabı hacklemek için en basit çevrimiçi yöntemlerden biridir. Basitçe:

 • Resmi web sitesine gidin ve hedef kullanıcının kullanıcı adını girin
 • Birkaç dakika sonra şifre kurtarma işleminin başarılı olduğuna dair bir mesaj alırsınız

Ighack kullanma

Hiç “Kimliğimi açığa vurmadan Instagramı nasıl hackleyebilirim?”  sorusunu merak ettiniz mi ? Bunun cevabı  Ighack  kullanmakta yatıyor. İPhone veya Android destekli bir cihazda birinin Instagram hesabının nasıl hackleneceğini bilmek için:

 • Ighack resmi web sitesini ziyaret edin
 • Hedefin kullanıcı adını girin
 • “Hacklemeyi Başlat”a tıklayın.

Instahack kullanma

Birinin Instagram şifresini nasıl ücretsiz alacağınızı anlamanız mı gerekiyor? O zaman,  Instahack  bunu yapmak için kullanabileceğiniz% 100 ücretsiz bir çevrimiçi araçtır. Tüm yapmanız gereken:

 • Şirketin web sitesini ziyaret edin ve Instagram Password Hacker’a tıklayın
 • Hesaplarını bulmak için hedefin kullanıcı adını girin
 • Oturum açma kimlik bilgileri kısa süre içinde bir iletişim kutusunda görüntülenir

mSpy Instagram İzleyici

Instagram’da birinin şifresini nasıl bulacağınıza dair basit bir yöntem ararken, hiçbir şey bir casus yazılım programı kullanarak yenilmez. Ama sadece herhangi bir şey yapamaz. Hedefinizin tüm çevrimiçi etkinliklerini görmek için mSpy Instagram iz sürücüsü gibi en çok beğenilen yasal uygulamayı kullanmanız gerekir.

Şu şekilde işler:

 • mSpy resmi web sitesinde hizmet için kaydolun ve bir plan seçin.
 • Hedefin telefonuna yetkili erişiminiz yoksa, telefonu ele geçirmek için yaratıcı bir yol bulmanız gerekir.
 • Web sitesine tarayıcınızdan erişin.
 • Uygulamayı indirin ve hedef cihaza yükleyin.
 • Gizli modda çalışacak şekilde ayarlayın.
 • Tüm Instagram etkinliklerini kontrol panelinizden izleyin.

Kanıtlanmış Güvenli Yöntemler Kullanarak Birinin Parolası Olmadan Instagram Hesabı Nasıl Hacklenir

Birinin Instagram etkinliğini izlemek için güvenli, güvenli ve yasal bir yol istiyorsanız, en iyi seçeneğiniz mSpy Instagram Tracker veya FlexiSPY Keylogger kullanmak olacaktır. En iyi yanı, hedefinizin faaliyetlerini gözetlediğinizi bile bilmek zorunda olmamasıdır. Bu şekilde, çocuklarınızı çevrimiçi avcılardan koruyabilir, hatalı bir çalışana göz atabilir veya eşinizin çevrimiçi olarak ne yaptığını izleyebilirsiniz.

FlexiSPY Keylogger

Instagram gibi sosyal medya hesaplarını nasıl hackleyeceğinizden emin değil misiniz? FlexiSPY bugün piyasada bulabileceğiniz en güçlü ve gelişmiş casusluk özelliklerinden birini sunmaktadır. Keylogger özelliği ile, hedefinizin telefonunda yapılan tüm tuş vuruşlarını uzaktan izleyebileceksiniz.

Telefonlarında yazdıkları her şeyi bulmanın en güvenilir yolu. Şu şekilde işler:

 • FlexiSPY web sitesini ziyaret edin ve keylogger özelliğini içeren bir paket seçin
 • Uygulamayı dikkatlice indirin ve hedefinizin akıllı telefonuna yükleyin
 • Tüm Instagram etkinliklerini kontrol panelinizden uzaktan izlemeye başlayın
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Yorum yapın