Uygulama Kullanarak Telefonda Casusluk Yapma

Birinin telefonunda ne yaptığını nasıl öğreneceğinizi mi öğrenmek istiyorsunuz? Telefon etkinliğini izlemek için cep telefonu casus yazılımını nasıl kuracağınızı ve kullanacağınızı öğrenmek için adım adım kılavuzumuzu izleyin. Bu demo için mSpy casus uygulamasını kullandık; bu talimatlar, telefona erişiminiz yoksa cep telefonunu nasıl gözetleyeceğiniz ve Android veya iOS’ta çalışıp çalışmadığı konusunda size yol gösterecektir. Bu kılavuz, yeni başlayanlar için bile kolay ve hızlıdır, böylece bir cep telefonunda casusluk yapmayı ve birkaç dakika içinde nasıl başlayacağınızı öğrenebilirsiniz.

Telefonda Casusluk Yapma: Adım Adım Kılavuz

1. Telefon Etkinliğini İzlemek için En İyi Uygulamayı Seçin

Başka bir telefonda nasıl casusluk yapacağınızı göstereceğini iddia eden bir uygulama seçerken dikkatli olun. Bu uygulamaların sahip olduğu iddia edilen özelliklerin bazıları imkansızdır. Casus yazılımı seçmeden önce incelemelere göz atın ve seçtiğiniz uygulamanın şu temel özelliklere sahip olduğundan emin olun:

Bu kılavuz için, mSpy casus uygulaması kullanılmıştır. Piyasadaki en iyi casus uygulamalarından biridir ve 168 TL fiyatla satın alınabilir.

2. Uygulamayı Yükleyin

Uygulamayı indirmek OTA (kablosuz) bağlantısı ile hızlı ve kolaydır. Şu şekilde yapabilirsiniz:

Programın Kurulumu

  1. İndir  – Uygulamayı indirmek için OTA (kablosuz) bağlantısını kullanın.
  2. Etkinleştirme  – Yazılımı etkinleştirmek için aldığınız lisans anahtarını girin.
  3. Monitor  – Cep telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan metinleri, çağrıları, GPS’i ve hedef cihazdaki mevcut tüm bilgileri görüntüleyin.

Tüm bu işlem 45 saniyeden daha kısa sürede yapılabilir!

3. İndirme Dosyalarını Silin

Gizliliği sağlamak için indirdiğiniz dosyayı cihazınızın indirilenler bölümünden kaldırmak istersiniz. İndirme dosyasını silmek, anonim ve gizli kalmanıza yardımcı olabilir. Çoğu durumda, telefonda uygulama izi kalmaz.

Bu kurulumun son adımıdır. Şimdi, bu uygulama ile birisinin telefonunda ne yaptığını nasıl göreceğinizi öğrenmeye devam edebilirsiniz.

4. Hedef Telefondaki Bilgileri Görüntüleme

Uygulama başarıyla yüklendiğinde, uygulamanın çevrimiçi kontrol panelini kullanarak aradığınız tüm bilgileri görüntüleyebilirsiniz. mSpy gibi uygulamalarda, kısa mesajlar, aramalar, GPS verileri, fotoğraflar, videolar ve sosyal medya etkinliği gibi hedef telefondan yansıtılan bilgilere erişmek için bir kontrol paneliniz olur.

Online banka hesabı gibi bir uygulama olduğu için, uygulama kontrol paneli için bir kullanıcı adı ve şifre oluşturmanız gerekir. Bazı uygulamalar bu şifre ve kullanıcı adlarını size atar: Uygulamayı satın aldığınız e-postayı kontrol edin. Giriş yaptıktan sonra şifrenizi değiştirebileceksiniz.

Artık çevrimiçi hesabınızı görebileceksiniz. mSpy gösterge tablosunun nasıl göründüğünü gösteren bir örnek.

İyi bir casus yazılım, kısa mesajları aşağıdaki gibi kullanımı kolay bir arayüzle organize edecektir. Sıralanacak çok fazla veri olduğundan, okunması ve izlenmesi kolay bir şey isteyeceksiniz.

Uygulamanızdan gelen GPS takibi zamanında güncellemeli ve Google Haritalar ile konumları görüntülemelidir. Çoğu durumda, hedef telefonun en yakın adresini alırsınız.

Çoğu casus program ayrıca yapılan ve alınan tüm aramaları, aranan numarayı, aramanın süresini ve mümkünse arayanın adını kaydeder.

Daha fazla bilgi edinmek için uygulamanın sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Leave a Reply