Chrome için En iyi Ücretsiz VPN Eklentileri

Chrome için En iyi Ücretsiz VPN Eklentileri

Chrome için güvenilir bir ücretsiz VPN bulmak zorlu bir süreç olabilir. Piyasadaki birçok güvenilmez ücretsiz seçeneğin güvenilirliği şüphelidir, verilerinizi satabilir veya kötü amaçlı yazılımlara maruz kalabilirsiniz.

Ek olarak, ücretsiz VPN eklentileri genellikle sunucular ve hız açısından sınırlı oldukları için ideal bir çözüm değildir. Eşsiz bir VPN deneyimi istiyorsanız, NordVPN gibi premium VPN’ler birinci sınıf güvenlik için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Ücretsiz deneme sürümü ve 30 günlük para iade garantisi ile test edebilirsiniz.

En iyi ücretsiz VPN alternatifleri

NordVPN, 7 günlük ücretsiz deneme ve standart 30 günlük para iade garantisi sunan, hizmeti bir aydan fazla bir süre boyunca ücretsiz olarak kullanmanıza olanak tanıyan son derece güvenli bir VPN’dir.

4.9 /5
4.9/5

Ancak yine de ücretsiz VPN’leri denemeye kararlıysanız, yalnızca güvenilir ve sizi kandırmayacak çözümleri tercih etmelisiniz. Size yardımcı olmak için, güvenlik, özellikler ve daha fazlası açısından en iyi ücretsiz Chrome VPN’lerinin bir listesini bir araya getirdik.

Chrome için En iyi 5 Ücretsiz VPN

Chrome'da ücretsiz bir VPN'e sahip olmaya değer mi?

Ücretsiz bir VPN’den beklentileriniz ücretli bir VPN kadar yüksekse, ne yazık ki Chrome için ücretsiz VPN’ler ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayamayabilir. Bunun nedeni, ücretsiz seçeneklerin birçok sınırlamayla birlikte gelmesidir. Örneğin, genellikle yalnızca sıradan gezinme için yeterli olan büyük veri sınırları vardır.

Tamamen ücretsiz VPN’lerin ayrıca çok fazla sunucusu veya konum seçeneği yoktur. Bu, sunucuların genellikle aşırı kalabalık olabileceği ve hızınızı gözle görülür şekilde düşürebileceği anlamına gelir. Ek olarak, genellikle çok fazla özellik mevcut değildir, bu nedenle güvenlik seviyeleri en yüksek olmayacaktır.

Aynı zamanda, Chrome için ücretsiz VPN uzantıları da savunmasız olabilir. Bazıları verilerinizi şifrelemeyen basit proxy’lerdir. Yani tarama faaliyetleriniz ne güvenli ne de gizli.

Bu arada, birinci sınıf güvenlik, mükemmel güvenlik özellikleri ve çevrimiçi anonimliğin keyfini çıkarmak istiyorsanız, ücretli VPN seçeneklerini düşünmelisiniz.

İçindekiler Listesi

Chrome için En İyi Ücretsiz VPN Uygulamaları

Chrome için çok sayıda VPN seçeneği mevcuttur, bu nedenle hangisini seçeceğinizi bilmek kafa karıştırıcı olabilir. İşinizi kolaylaştırmak için çeşitli hizmetleri test ettik ve Chrome için bu 5 ücretsiz VPN’i sıraladık. Sıralamalarımızı mevcut kaynaklara, özelliklere, sunuculara ve daha fazlasına dayandırdık.

Sözü daha fazla uzatmadan, işte Chrome için en iyi ücretsiz VPN çözümleri.

1. NordVPN - genel olarak en iyi ücretsiz Chrome VPN

 • Merkezi: Panama
 • Veri sınırı: Sınırsız
 • Engelleri kaldırır: Evet
 • Güncel fırsat: 🔥NordVPN’i %68 İNDİRİM + 3 ay ÜCRETSİZ alın🔥

NordVPN, çeşitli nedenlerden dolayı Chrome için en iyi ücretsiz VPN’dir. Gelişmiş güvenlik özellikleri, eşsiz hızlar ve sınırsız aylık veri sunar. Tamamen ücretsiz bir sürümü olmasa da NordVPN, Android için 7 günlük ücretsiz deneme sürümü ve yararlanabileceğiniz 30 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir.

NordVPN ile çok sayıda tünelleme protokolü seçeneğine sahip olursunuz. Buna, her zaman çok yüksek hızlar sağlayan tescilli NordLynx çözümü de dahildir. Ayrıca, 59 ülkede 5500’den fazla sunucunun mevcut olduğundan bahsetmiyorum bile, bu yüzden aşırı kalabalık olanlara takılmayacaksınız.

Bu VPN sağlayıcısı sizi özelliklerle doldurur. Veri sızıntısı olmamasını sağlayan güvenilir bir kill switch’e sahip olursunuz. Ayrıca, tam olarak adının söylediği şeyi yapan tehdit koruma özelliği vardır – sizi siber tehditlerden korur.

NordVPN, uygulamanın kendisinden daha hafif bir çözüm olan bir Chrome tarayıcı uzantısına sahiptir. WebRTC’yi engellemeye izin verir ve sizi kötü niyetli tehditlerden korur. Yine de, yalnızca tarayıcı trafiğini güvence altına aldığını unutmayın.

NordVPN’in yayın izlemek için ideal bir VPN olduğunu da belirtmek gerekir. Testlerimiz sırasında çeşitli Netflix kütüphaneleri, Hulu, HBO Max, Disney Plus, BBC iPlayer ve daha fazlasının engelini kaldırdı.

Ücretsiz deneme sürümü yalnızca Android cihazlarda geçerli olsa da, kayıt olduktan sonra denemeyi diğer cihazlarda da kullanabileceğinizi belirtmek gerekir. Eğer NordVPN’i kullanmaya karar verirseniz, size aylık sadece 2,99$’a mal olacak ve aynı anda 6 cihazda kullanabileceksiniz.

Daha fazla bilgi için NordVPN incelememizi ziyaret edin.

Artıları

Eksileri

2. Surfshark - güvenilir ve ucuz Chrome VPN

 • Merkezi: Hollanda
 • Veri sınırı: Sınırsız
 • Engelleri Kaldır : Evet
 • Güncel fırsat: 🔥Surfshark’ta %84 İNDİRİM + 2 ay ÜCRETSİZ🔥

Surfshark, özellikle sınırsız veri ile geldiğinden, aynı anda sınırsız sayıda cihazda kullanabileceğiniz ücretsiz bir Chrome VPN’dir. Her ne kadar sonsuza kadar ücretsiz abonelik alamasanız da, Android ve iOS cihazlarda 7 günlük ücretsiz deneme ve 30 günlük para iade garantisi mevcut.

Performans açısından, Surfshark olağanüstü hızlarıyla bilinir. Bunun nedenlerinden biri, hız testlerimizi sürekli olarak başarıyla geçen WireGuard protokolüdür. Ayrıca, 100 ülkede 3200’den fazla sunucusu var, bu nedenle her zaman kullanıcılarla dolup taşmayan çok sayıda sunucuya sahip olacaksınız.

Bu VPN, piyasa standardında ancak işlevsel bir kill switch de dahil olmak üzere birçok özelliğe sahiptir. Ek olarak, ayda bir dolar kadar ek ücret karşılığında, kendinizi siber tehditlerden korumak için Surfshark Antivirüs’e de sahip olabilirsiniz.

Surfshark’ın Chrome eklentisinden bahsetmişken, IP adresinizi gizlemenin yanı sıra bağlantınızı şifreleme ve coğrafi olarak kısıtlanmış sitelerin kilidini açma gibi harika işlevlere sahip. Uzantıya yeni eklenen çerez engelleyici, web sitelerinden gelen can sıkıcı çerez isteklerini ortadan kaldırıyor.

Eğer bir film tutkunuysanız, Surfshark coğrafi olarak kısıtlanmış içeriklerin engelini kaldırırken size çok yardımcı olacaktır. Netflix, Hulu, HBO Max, Disney Plus ve diğer birçok platform parmaklarınızın ucunda olacak.

Ücretsiz deneme sürümü mobil cihazlar için geçerli olsa da, kayıt olduktan hemen sonra diğer cihazlarda da kullanabileceğinizi unutmayın. Ve eğer Surfshark kalbinizi çalarsa, fiyatları ayda 2,05 dolardan başlıyor.

Daha fazla bilgi için Surfshark incelememizi ziyaret edin.

Artıları

Eksileri

3. Atlas VPN - genel olarak mükemmel ücretsiz VPN

 • Merkezi: Amerika Birleşik Devletleri
 • Veri sınırı: 10GB
 • Engelleri kaldırır: Evet (sadece ücretli)
 • Güncel fırsat: 🔥Atlas VPN alın, şimdi %85 İNDİRİM + 6 ay ÜCRETSİZ!🔥

Atlas VPN, tamamen ücretsiz bir sürüm sunduğu için Chrome için harika bir seçimdir. Aylık 10 GB veri içeren ücretsiz bir plan elde edersiniz. Ve aylık bu güvenlik miktarı içinde, gelişmiş şifreleme, kayıt tutmama politikası, yeni nesil tünelleme protokolleri ve daha fazlasını alırsınız.

Atlas VPN’in ücretsiz hesabını kurarken, WireGuard, OpenVPN ve IKEv2 protokolleri arasından seçim yapabilirsiniz. Yani, ücretsiz bir VPN bile ağ bağlantınızı çok fazla etkilemeyecek ve yüksek hızların keyfini çıkarabileceksiniz.

Ek olarak, VPN bağlantınız beklenmedik bir şekilde kesildiğinde sizi koruyacak bir kill switch özelliği de mevcuttur.

Atlas VPN ayrı bir tarayıcı uzantısı sunmaz, ancak uygulama tarama deneyiminizi de güvence altına alacaktır. Premium bir kullanıcının kullanabileceği iyi bir sunucu ve konum ağı görürsünüz. Ancak, ücretsiz bir kullanıcı yalnızca üç sunucu konumu arasından seçim yapabilir: Hollanda (Amsterdam), ABD (Los Angeles) ve ABD (New York).

Premium kullanıcı olmanın avantajlarından bahsetmişken, bir başka satış noktası da akış yetenekleri olacaktır. Atlas VPN’in premium planını almaya karar verdiyseniz, Netflix, BBC iPlayer ve YouTube gibi platformların keyfini çıkarabilirsiniz. Yine de, ücretsiz bir abonelik bu zenginliği sağlamaz.

Atlas VPN’in ücretsiz sürümü Chrome güvenliği için harika bir başlangıç noktasıdır. Bir gün yükseltmek isterseniz, fiyatlar ayda 2,05 dolardan başlar ve sınırsız eşzamanlı bağlantı elde edersiniz.

Daha fazla bilgi için Atlas VPN incelememizi ziyaret edin.

Artıları

Eksileri

4. IPVanish - ücretsiz olarak gelen hızlı VPN

 • Merkezi: Amerika Birleşik Devletleri
 • Veri sınırı: Sınırsız
 • Engelleri Kaldır : Evet
 • Güncel fırsat: 🔥IPVanish’te %71 İNDİRİM + 3 ay ÜCRETSİZ!🔥

IPVanish, mükemmel güvenlik ve gizlilik önlemlerini garanti eden hızlı bir VPN hizmetidir. Hizmeti 30 günlük para iade garantisinden yararlanarak bir ay boyunca test edebilirsiniz.

Bu VPN, WireGuard’ın en iyi hız ve güvenlik kombinasyonu olduğu çeşitli tünelleme protokolleriyle birlikte gelir. Bu, IPVanish’in hızlarının harika olmasının nedenlerinden sadece biri. Ayrıca 50 ülkede 2000’den fazla sunucu mevcut, bu nedenle optimum performansa sahip olanları bulmak için çok şeyiniz olacak.

IPVanish, kazara veri sızıntılarını önleyen işlevsel bir kill switch ile birlikte gelir. İlk etapta bir VPN kullandığınız gerçeğini gizleyen trafik gizleme özelliğine sahip olmanızdan bahsetmiyorum bile.

IPVanish’in bir Chrome uzantısı yoktur, ancak uygulaması sizi her köşeden koruyabilecek kapasiteye sahiptir. IP adresinizi gizler ve verilerinizi şifreler, böylece İnternet Servis Sağlayıcınız (İSS) ve hatta hükümet gibi hiçbir üçüncü taraf göz atamaz.

IPVanish’in en iyi yanlarından biri de harika yayın izleme özelliklerini garanti etmesidir. Netflix, BBC iPlayer, HBO Max, Disney Plus ve daha fazlası gibi yayın sitelerinin kütüphanelerine erişebilirsiniz.

30 gün sonra IPVanish’i kullanmaya karar verirseniz, cüzdanınız zarar görmez. IPVanish planları oldukça ucuz, fiyatlar ayda 3,19 dolardan başlıyor. Ayrıca aynı anda sınırsız sayıda cihazda kullanabileceksiniz.

Daha fazla bilgi için IPVanish VPN incelememizi ziyaret edin.

Artıları

Eksileri

5. PureVPN - Harika bir Chrome uzantısına sahip VPN

 • Merkezi: İngiliz Virgin Adaları
 • Veri sınırı: Sınırsız
 • Engelleri kaldırır: Evet
 • Güncel fırsat: 🔥PureVPN alın, şimdi %87 İNDİRİMLİ🔥

PureVPN, Chrome VPN uzantısı arayanlar için harika bir çözümdür. Bununla, çeşitli yayın sitelerine erişebilecek ve birinci sınıf güvenlik sağlayabileceksiniz. Bununla birlikte, PureVPN’in uzantısı için yalnızca 7 günlük ücretsiz deneme sunduğunu, ancak 31 günlük para iade garantisinden de yararlanabileceğinizi unutmayın.

PureVPN WireGuard protokolünü destekler, yani istikrarlı bağlantılar ve yüksek hızlar garanti edilir. Dahası, sunucu filosu 78 ülkede 6500’den fazla sunucuyla devasa olduğundan, hızlı performans gösterenleri bulmakta hiç zorlanmayacaksınız.

PureVPN, VPN bağlantısı yanlışlıkla kesilse bile sizi koruyacaktır. Kill switch daha sonra veri sızıntılarını önlemek için İnternetinizi (geçici olarak) kapatacaktır. Trafiğinizin normal görünmesini istiyorsanız (sanki VPN kullanmıyormuşsunuz gibi), trafik gizleme özelliği de mevcuttur.

PureVPN’in Chrome uzantısı harika bir güvenlik eklentisidir. IP adresinizi gizler, verilerinizi şifreler ve çeşitli akış içeriklerinin keyfini çıkarmanızı sağlar. PureVPN’den bahsetmişken, film meraklıları tarafından takdir edilecektir. Netflix, Hulu veya BBC iPlayer olsun – PureVPN hepsine erişecektir.

PureVPN sizi tatmin ederse, deneme süresi sona erdikten sonra da kullanmaya devam etmeyi düşünebilirsiniz. Bu durumda, ayda 1,41 $ gibi düşük bir fiyata sahip olabilir ve aynı anda 10 cihazda kullanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için PureVPN incelememizi ziyaret edin.

Artıları

Eksileri

Bu ücretsiz Chrome VPN'leri nasıl test ettik?

Chrome için gerçekten en iyi ücretsiz VPN’leri seçmek, iyi araştırma gerektiren bir görevdir. Bununla birlikte, kararımızı aşağıda listelenen kriterlere dayandırdık:

Veri sınırları. Ücretsiz bir VPN aylık 10 GB’tan daha az veri sunuyorsa, onu almaya değmez. Birkaç Google araması yaptığınızda, aylık kaynaklarınız hızla tükenecek ve tekrar kullanmak için bir sonraki ayı beklemeniz gerekecektir. Bu nedenle yalnızca en az 10 GB veriye sahip VPN’leri dahil ettik.

Güvenlik özellikleri. Güvenilir ücretsiz VPN’ler en azından bir tür güvenlik sağlamalıdır, aksi takdirde VPN’i kullanmanın bir anlamı kalmaz. Bu nedenle, bu listedeki tüm VPN’ler kırılmaz AES-256 şifrelemesini kullanır ve sızdırmaz bir kill switch özelliği sunar.

Gizlilik. Güvenilir bir Chrome VPN, kullanıcıların gizliliği hakkındaki bakış açısını açıkça belirtecektir. Yalnızca verilerinizi kaydetmeyeceğine söz veren ve net bir itibara sahip olan, açık ve bağımsız olarak denetlenen kayıt tutmama politikalarına sahip VPN’leri dahil ettik.

Hız. Chrome için ücretsiz bir VPN asla ücretli bir VPN kadar hızlı olmayacak olsa da, güvenlik uğruna hızdan ödün vermemelisiniz. Bu nedenle, WireGuard gibi hızlı tünelleme protokolleri içeren VPN’leri sıralamak için hız testi aracı kullanıldı.

Ücretsiz bir Chrome VPN'i nasıl kurabilirim?

Cihazınızda veya Chrome tarayıcınızda ücretsiz bir VPN kurmak hayal edebileceğinizden daha kolaydır. Burada, ücretsiz bir VPN uygulamasının nasıl kurulacağını ve Chrome’a ücretsiz bir VPN tarayıcı uzantısının nasıl ekleneceğini öğreneceksiniz. Öyleyse, bir prova için adım adım kılavuzlarımıza bir göz atalım:

Chrome için ücretsiz bir VPN uygulaması kurun

1. Cihazınıza bağlı olarak, seçtiğiniz VPN’in resmi web sitesine gidin veya Apple App/Google Play mağazasında arayın. Biz 7 günlük ücretsiz deneme sürümüyle gelen NordVPN’i öneriyoruz.

2. Uygulamayı indirin ve kurulum talimatlarını izleyin.

3. Ücretsiz bir VPN indirdiyseniz, tek yapmanız gereken kaydolmaktır. Premium bir hizmetin ücretsiz deneme sürümünü seçtiyseniz, kaydolmanız ve ödeme bilgilerinizi eklemeniz gerekir.

4. Konuma tıklayın ve sunucuya bağlanın.

Hepsi bu kadar! Artık Chrome’da ücretsiz olarak güvenli bir şekilde gezinebilirsiniz.

Chrome tarayıcınıza ücretsiz bir VPN uzantısı ekleyin

1. Google Chrome web mağazasına gidin ve güvenilir bir ücretsiz VPN uzantısı arayın. Surfshark’ın 7 günlük ücretsiz deneme sürümünü denemenizi öneririz – uygulamayı indirerek ve mobil cihazınızda kaydolarak deneme sürümünü talep etmeniz gerekir. Ardından, oturum açabilir ve aynı sürümü masaüstü cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

2. Surfshark VPN uzantısına tıklayın ve Chrome’a Ekle’ye basın.

3. Eklenti, tarayıcınızın sağ üst köşesinde bulmaca simgesinin altında görünecektir. Üzerine tıklayın ve oturum açın.

4. Bir ülke seçin ve bir sunucuya bağlanmak için üzerine tıklayın.

5. Artık Google Chrome’da güvenle gezinmeye hazırsınız!

Ücretsiz VPN'ler neden tehlikeli olabilir?

Ücretsiz bir VPN edinmek ne kadar cazip olsa da, sorumsuzca seçerseniz bir o kadar da tehlikelidir. Nedenini öğrenmek için aşağıyı okuyun:

Veri satmak. Bazı güvenilmez ücretsiz VPN’ler verilerinizi toplayabilir ve gelir elde etmek için üçüncü taraflara satabilir. Premium bir VPN genellikle hiçbir kayıt tutmayacağını vaat eden açık ve denetlenmiş bir gizlilik politikasına sahiptir.

Kötü amaçlı reklamlar. Ücretsiz bir VPN, toplanan verileri kullanıcılara sinir bozucu hedefli reklamlar sunan üçüncü taraflara satabilir. Bunlar sadece sinir bozucu değil, aynı zamanda bazen virüsler için açık bir kapı olarak çalışabildikleri için tehlikeli de olabilirler. Ücretli bir VPN, bunun yerine sizi kötü amaçlı reklamlardan koruyan bir reklam engelleyici özelliği sunacaktır.

İzleyiciler. Bazı ücretsiz VPN’ler, izleyiciler nedeniyle avantajdan çok rahatsızlık verebilir. Arama geçmişinizi, konumunuzu ve diğer hassas verilerinizi hedef almak için uygulamasına bir izleyici yüklemesi muhtemeldir. NordVPN gibi ücretli VPN’ler, izleyicileri genel olarak engelleyen güvenlik özellikleri içerir.

Güncel olmayan yazılım. Tamamen ücretsiz VPN’ler ücretsiz olduğu için sağlayıcı kâr elde etmez. Bu nedenle, yazılım güncel değildir ya da güncel olmayacaktır – bu da bilgisayar korsanları için harika bir kapıdır. Bu nedenle, sürekli güncellenen ücretli bir VPN sizi yalnızca bilgisayar korsanlarından değil, aynı zamanda İSS’nizin ve hatta hükümetin gözlerinden de koruyacaktır.

Alternatif olarak, daha güvenli bir alternatif olarak, Chrome için ücretsiz bir VPN seçmenizi öneririz. Bunlar premium VPN paketlerinin ücretsiz planlarıdır, bu yüzden yasal olduklarını bilirsiniz. Bununla birlikte, sunucular, özellikler, veriler ve daha fazlası açısından çok sınırlı olduklarını unutmayın.

Ücretsiz ve ücretli Chrome VPN'leri

Ücretsiz seçenekler her zaman cazip olsa da, ücretli Chrome VPN’ler deneyiminizi sınırlamadıkları için çok daha iyi bir seçenektir. İşte Chrome için en iyi VPN’lerin neden premium VPN’ler olduğuna dair detaylar:

 • Premium VPN’lerde veri sınırı yoktur. Ücretsiz VPN’lerin aksine, güvenilir ücretli VPN’ler VPN kullanımınızı sınırlamaz ve sınırsız yayın izleme, torrent kullanma veya sıradan gezinmenin keyfini çıkarmanızı sağlar.
 • Ücretli VPN’lerin büyük sunucu ağları vardır. Ücretsiz VPN’ler size yalnızca birkaç sunucu sunarken, ücretli olanlar genellikle geniş bir sunucu filosuna sahiptir ve temelde dünyanın herhangi bir köşesine bağlanmanıza izin verir.
 • Premium VPN’ler hızda neredeyse hiç düşüş sağlamaz. Küçük bir sunucu seçeneği, aşırı kalabalık nedeniyle yavaş hızlar gerektirir. Ücretli VPN’ler, cihazınızın hızında çok az düşüş olmasını veya hiç olmamasını sağlar.
 • Ücretli VPN’ler daha fazla özellik yüklüdür. VPN’e bağlı olarak, veri sızıntılarını önlemek için bir kill switch, tehdit veya DNS sızıntısı koruması veya benzer özellikler gibi ek özellikler elde edersiniz. Bu nedenle, güvenlik bir garantidir.

Kaçınılması gereken ücretsiz Chrome VPN'leri

Chrome veya başka bir cihaz için ücretsiz VPN önermemenin yanı sıra, kaçınmanız gereken ücretsiz VPN’lerden de bahsetmeliyiz:

iNinja VPN – Ninjaların sinsi olabilmesi gibi, bu VPN de gizliliğinize başarıyla sızabilir ve etkinlik günlükleri, konum, bağlantı zaman damgaları ve daha fazlasını içeren muazzam miktarda veri toplayabilir.

SuperVPN – bu yalancının foyası ortaya çıktı. SuperVPN’de yakın zamanda yaşanan bir ihlal, sözde kayıt tutmama politikasının aslında bir “evet-kayıt tutma” politikası olduğunu ortaya çıkardı. Daha açık olmak gerekirse, bu ücretsiz VPN kullanıcılarının verilerini topluyor ve bunu bir gizlilik politikası ile örtbas ediyordu.

Hoxx VPN – hükümetle yakın işbirliği içinde olan ve Beş Gözlü bir ülkede bulunan ücretsiz bir VPN. Bu nedenle, sadece verileriniz toplanıp satılmayacak, aynı zamanda resmi kurumlara da aktarılacaktır. Bunun, güvenmeyi seçtiğimiz bir VPN için tam tersi olduğuna inanıyoruz.

Sonuç

Ücretsiz (ya da tam olarak freemium) bir VPN edinmek, hiç VPN edinmemekten çok daha iyi bir karardır. Verilerinizi şifreleyerek ve size bazı ek özellikler yükleyerek çevrimiçi güvenliğinizi artırabilir. Ayrıca, tarama deneyiminizin anonim olmasını sağlayabilir ve bazı nadir durumlarda Netflix’in en büyük kütüphanelerine erişmenize yardımcı olabilir.

Chrome için en iyi ücretsiz VPN’imiz NordVPN’dir. Size 7 günlük ücretsiz deneme ve 30 günlük para iade garantisi sunar. Sınırsız veri, 59 ülkede 5500’den fazla sunucu, büyüleyici akış özellikleri, birinci sınıf güvenlik ve daha fazlasının keyfini çıkarmak için bunları kullanabilirsiniz.

Ücretsiz bir VPN’in asla ücretli bir VPN’den daha iyi olmayacağını her zaman aklınızda bulundurmalısınız. Chrome için en iyi VPN uzantısı, tarayıcınız ve diğer cihazlarınız için kişiselleştirilmiş uygulamalar, zengin bir özellik paketi, kırılmaz güvenlik ve genel olarak tatmin edici bir tarama deneyimi sağlayacaktır. Dahası, bu tür VPN’lerle veri sınırlamaları konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

SSS

NordVPN en iyi ücretsiz Chrome VPN’idir. Sınırsız veri, yüksek dereceli şifreleme, yeni nesil tünelleme protokolleri ve gelişmiş güvenlik özelliklerinin yanı sıra ücretsiz deneme sunar. Dahası, etkinliğinizi takip etmez ve gizliliğinize saygı duyar.

Evet, Atlas VPN Chrome için tamamen ücretsiz bir VPN’dir. Bununla birlikte, 10 GB veri, güvenli tünelleme protokolleri ve hatta güvenilir bir kill switch elde edersiniz.

Ücretsiz deneme sürümü ile gelen PureVPN’in 78 ülkede 6500’den fazla sunucusu vardır. İkinci sırada ise 59 ülkede yaklaşık 5500 sunucuya sahip olan NordVPN yer alıyor.

Leave a Reply