Anasayfa » İnceleme » eyeZy İncelemesi

eyeZy İncelemesi

Bir ebeveyn olarak çocuğunuzu korumak için elinizden gelen her şeyi yapmak istersiniz. Elbette, yetişkin olabilirler ve teknik olarak kendi eylemlerinden sorumludurlar. Ancak yine de güvende olduklarından ve interneti sağlıklı bir şekilde kullandıklarından emin olmak istersiniz.

Instagram, her yaştan insan için en popüler sosyal medya uygulamalarından biridir, ancak kötü niyetli faaliyetler için de kullanılabilir. Bu nedenle, çocuklarınızın internette neler yaptıklarını takip edebilmeniz ve başlarının belaya girmediğinden emin olabilmeniz için ebeveyn kontrollerine sahip olmanız çok önemlidir.

Bu eyeZy incelemesi, aileniz için doğru olup olmadığına karar vermeden önce bu Instagram takipçisi hakkında bilmeniz gereken her şeyi size verecektir.

Kabul edelim, teknoloji sürekli gelişiyor ve ebeveynlerin çocuklarının çevrimiçi etkinliklerini izlemeleri için her zamankinden daha iyi yollar var – Instagram dahil!

eyeZy, AI (yapay zeka) aracılığıyla dinamik izleme sunar. Instagram’da veya sizin ve çocuğunuz için en önemli olan diğer sosyal medya uygulamalarında bir şey olduğunda canlı yayınları görüntüleyebilir veya uyarılar alabilirsiniz.

eyeZy Nedir?

eyeZy mobil gözetim uygulaması ile artık çocuklarınızın kimlerle konuştuğunu ve internette neler yaptığını takip edebilirsiniz.

2021 yılında piyasaya sürülen eyeZy, bir mobil gözetim ve yeni nesil telefon takip uygulamasıdır. Birinci sınıf özellikleri ve banka hesabınızı kurutmayacak uygun fiyatlı abonelik planları ile piyasadaki en iyi casus uygulamasıdır.

Bu mobil casus uygulaması telefon aramalarını, tarama faaliyetlerini, metinleri, uygulama faaliyetlerini ve fiziksel hareketleri izler. Temel olarak, çocuğunuzun ya da sevdiğiniz kişinin cep telefonunda yaptığı her şeyi izler ve takip eder.

eyeZy hem Android hem de iOS cihazlarla uyumludur. İzleme ihtiyaçlarınız için ihtiyacınız olan ayarları seçebilirsiniz.

eyeZy'nin özellikleri şunlardır:

Aynı şeyi yapan birkaç başka uygulama bulabilirsiniz, ancak hiçbiri bunu eyeZy kadar iyi yapamaz.

Peki bu uygulamayı bu kadar benzersiz kılan nedir? Tek kelimeyle: her şey.

Beklediğiniz mobil gözetimin neredeyse tüm özelliklerine ve daha fazlasına sahip olduğu gerçeğiyle başlayalım. Abonelik planınızı satın alıp uygulamayı yüklediğinizde çocuğunuzun ya da sevdiğiniz birinin yaptığı hiçbir şeyi kaçırmayacaksınız.

Özelliklerine ve onlara verdikleri isimlere oldukça düşkünüz. Şöyle diyelim, bu uygulama sıradan bir casus uygulaması değil.

GPS izleme özelliğine “pinpoint” ve sosyal medya sohbetlerini okumanızı sağlayan özelliğe “social spotlight” diyorlar. Bu havalı isimlerin sizi kandırmasına izin vermeyin çünkü bu takip uygulaması mevcut olanların en iyisi. İşte eyeZy casus uygulamasının yaptığı şeylerden birkaçı:

Coğrafi sınırlama, GPS takibi ve bağlı WiFi ağları üzerinden gönderilen uyarılar aracılığıyla çocuğunuzun, eşinizin, ebeveyninizin veya sevdiğiniz başka birinin konumunu takip edebilirsiniz.

Hedeflenen veriler, SMS metinleri, Facebook, Instagram, WhatsApp, Telegram, Snapchat ve Viber gibi sosyal medya mesajları ve hatta e-postalar dahil olmak üzere hedefinizin mobil cihazından bilgi toplamak için kullanılır.

Bu özellik, siz olmadan plan yapıp yapmadıklarını görmek için notlarını ve takvimlerini kontrol etmenizi sağlar.

eyeZy tuş vuruşu yakalama, sevdiğiniz kişinin klavyesindeki etkinliği kaydeder.

Sevdiklerinizin tarama faaliyetlerini takip etmenize yardımcı olmak için tasarlanan bu özellik, ziyaret ettikleri her web sitesini görüntülemenize olanak tanır.

Çocuklarınızın erişmesini istemediğiniz siteleri, WiFi ağlarını ve uygulamaları engelleyebilirsiniz.

Dosya bulucu özelliği, cihaz sahibinizin videolarına, fotoğraflarına ve galerisine erişmenizi sağlar.

eyeZy, kurulumdan sonra uygulamayı gizlemenize yardımcı olmak için görünmez kalkan özelliği sunar, böylece sevdiklerinizin etkinliklerini izlediğinizden haberi olmaz.

Eşinizin, çocuğunuzun, ebeveyninizin veya diğer sevdiğiniz kişinin cep telefonundan yapılan ve alınan aramaları takip edin.

eyeZy’de Instagram için genellikle tartışılmayan bazı özellikler hakkında sizi bilgilendireyim.

Bu uygulama, tüm sohbetleri (gizli veya değil) görmenize, gönderilen veya alınan resimleri görüntülemenize ve zaman ve veri bilgilerini kontrol etmenize olanak tanır.

eyeZy'nin Kullanım Alanları Nelerdir?

Kim olursanız olun, hepimiz sevdiklerimizi güvende ve emniyette tutmak isteriz. Bazen bunu söylemek yapmaktan daha kolaydır.

eyeZy uygulaması çocuklarınızı, gençlerinizi ve hatta kendinizi sadece birkaç tıklama ile korumanızı sağlar. Hareketlerini, aktivitelerini, telefon görüşmelerini, mesajlarını ve sosyal medyada neler yaptıklarını izlemek için kullanabilirsiniz. Ayrıca sohbetlere, alınan ve gönderilen mesajlaşma görüntülerine vb. tam erişim sağlar.

Kocanızın veya sevgilinizin bir ilişkisi olduğundan veya başka faaliyetlerde bulunduğundan şüpheleniyorsanız, eyeZy uygulamasını telefonlarına yükleyebilir ve gizleyebilirsiniz, böylece onların haberi olmadan hareketlerini izleyebilirsiniz.

eyeZy Nasıl Çalışır?

Artık eyeZy uygulamasının ne olduğunu ve neden kullanıldığını bildiğinize göre, nasıl çalıştığı hakkında bir fikriniz olmalı.

WiFi Senkronizasyonu

Genellikle, cihaz kullanıcısını izlemek ve takip etmek için telefonuna fiziksel olarak erişmeniz gerekir.

Ancak eyeZy uygulaması ile bunu cep telefonlarına fiziksel erişim olmadan yapabilirsiniz. Sadece uygulamayı yüklemek ve kullanmaya başlamak için erişime ihtiyacınız var.

Bu kısmı tamamladıktan sonra, uygulama kullanıcının telefonuyla senkronize olacak ve söz konusu kullanıcı WiFi ağlarına bağlandığında cihazdaki tüm verileri kopyalayacaktır.

iCloud ile Senkronize Et

Geliştiriciye göre yakında casus uygulamayı kullanarak iCloud senkronizasyonuna erişim sağlanacak.

Bu özellik, kullanıcının iCloud kimlik bilgilerini kullanarak hedefinizin iPhone’unu izlemenize olanak tanıyacak.

Tek yapmanız gereken, iPhone’dan 2FA aracılığıyla doğrulamak için iCloud talimatlarını takip etmektir. Doğrulandıktan sonra, hedefinizin telefonuna hemen erişebileceksiniz.

Jailbreak Yöntemi

Jailbreak yapılmış bir cihazla uğraşıyorsanız, eyeZy casus uygulamasını iCloud veya WiFi senkronizasyonu olmadan telefona yükleyebilir ve çocuğunuzun, eşinizin veya diğer sevdiklerinizin cep telefonlarındaki tüm etkinliklerini anında izleyebilir ve takip edebilirsiniz.

eyeZy uyumluluk açısından ne sunuyor?

eyeZy uygulaması hem iOS hem de Android cihazlarla çalışır.

iOS için, uygulama iOS 7 ila 13+ çalıştıran cihazlarda çalışır. Jailbreak olmayan bir iOS cihazınız varsa, casus uygulamasını iOS 7 ila 15+ ile çalışan iPhone cihazlarına indirebilirsiniz.

Android uyumluluğuna gelince, işletim sisteminin Android 4 veya üstü olması gerekir. “Sosyal spot ışığı” özelliğinin yalnızca köklü cihazlarda mevcut olduğunu bilmek çok önemlidir.

EyeZy’nin web sitesine cihazınızın modelini girerek uyumluluğunu doğrulayabilirsiniz

eyeZy'nin Artıları ve Eksileri

Şimdi tartışacağımız eyeZy uygulamasını kullanmanın hem faydaları hem de dezavantajları.

Artıları

Eksileri

Son Sözler

Umarız bu eyeZy incelemesi size çocuğunuzu, eşinizi, ebeveyninizi ya da diğer sevdiklerinizi onların güvenliği, kendi güvenliğiniz ve kişisel huzurunuz için takip etmeniz ve izlemeniz için gerekenleri vermiştir.

Günün sonunda, bu eyeZy incelemesine dayanarak çocuklarınızın internette neler yaptığını takip etmek istiyorsanız eyeZy’nin kullanmak için ideal bir hizmet olduğunu düşünüyoruz. Sevdiklerinizin internette neler yaptığını takip etmenin ve bunu yaparken güvende olduklarından emin olmanın bir yolunu arıyorsanız, bu uygulama tam size göre!

İnternet çok büyük bir yer ve çocuklarınızın kendilerini tehlikeli durumların içinde bulmaları için çok fazla potansiyel var. Bundan kaçınmak için eyeZy gibi bir uygulama kullanın, böylece onlara uzaktan göz kulak olabilir ve içiniz tamamen rahat olabilir.

Yorum yapın