www.emnlp2016.net adresinde gizliliğiniz bizim için önemlidir. Gizliliğinizi daha iyi korumak için, çevrimiçi bilgi uygulamalarımızı ve bilgilerinizin toplanma ve kullanılma şekli hakkında yapabileceğiniz seçimleri açıklayan bu bildiriyi sunuyoruz. Bu bildirinin bulunmasını kolaylaştırmak için, ana sayfamızda ve kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerin talep edilebileceği her noktada kullanılabilir hale getiriyoruz.

TOPLADIĞIMIZ BİLGİLER

Bu bildiri emnlp2016.net adresinde toplanan veya gönderilen tüm bilgiler için geçerlidir. Bazı sayfalarda yorum gönderebilir, istekte bulunabilir ve materyal almak için kayıt olabilirsiniz. Bu sayfalarda toplanan kişisel bilgi türleri:

  • Ad
  • E-posta adresi
  • IP Adresi

Bazı sayfalarda diğer kişiler hakkında bilgi gönderebilirsiniz. Örneğin, bir sayfayla ilgili bilgi göndermek veya web sitemizdeki bir gönderiyi doğrudan başka bir alıcıya göndermek istiyorsanız, alıcının adını ve e-posta adresini göndermeniz gerekir. Bu durumda, kullanılan (ancak saklanmayan) kişisel bilgi türleri şunlardır:

  • İsim E-posta Adresi

Bilgilerinizi Nasıl Kullanıyoruz

Yasalarla istenmedikçe, bize sağladığınız hiçbir bilgiyi herhangi bir üçüncü tarafla paylaşmayız. Bu politikanın değişmesi durumunda, E-posta ile bilgilendirileceksiniz ve web sitemize tüm kullanıcıları Politikadaki bir değişiklik hakkında bilgilendiren bir yazı gönderilecektir.

Aldığımız e-postayı yanıtlamak için geri dönüt e-posta adreslerini kullanıyoruz. Bu adresler başka hiçbir amaçla kullanılmaz ve dış taraflarla paylaşılmaz.

Yeni ürün incelemelerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi ve güncellemeler almak isterseniz web sitemize kayıt olabilirsiniz. Kayıt formunu doldurmadıkça web sitemizde verdiğiniz bilgiler bu amaçla kullanılmayacaktır.

Web sitemizi daha iyi tasarlamak ve reklam verenlerle paylaşmak için tanımlayıcı olmayan ve toplu bilgileri kullanırız. Örneğin, bir reklam verene, X kadar kişinin web sitemizdeki belirli bir alanı ziyaret ettiğini veya Y sayıda ABD ziyaretçisinin ve Z sayıda Avrupalı ziyaretçinin kayıt formumuzu doldurduğunu söyleyebiliriz, ancak o kişileri tanımlamak için kullanılabilecek hiçbir şeyi açıklamayacağız.

Son olarak, çevrimiçi olarak bize verilen kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri, yukarıda anlatılanlarla ilgisi olmayan yollarla asla, bu tür alakasız kullanımları devre dışı bırakma veya başka şekilde yasaklama fırsatı sunmadan kullanmayız veya paylaşmayız.

Veri Güvenliği Taahhüdümüz

Yetkisiz erişimi önlemek, veri doğruluğunu korumak ve bilgilerin doğru kullanımını sağlamak için çevrimiçi topladığımız bilgileri korumak ve güvenceye almak için uygun fiziksel, elektronik ve yönetimsel prosedürleri uygulamaya koyduk.

Çocukların Mahremiyetine Bağlılığımız:

Gençlerin mahremiyetini korumak özellikle çok önemlidir.

Bu nedenle, web sitemizde 13 yaşın altında olduğunu bildiğimiz kişilerden hiçbir zaman bilgi toplamamakta veya saklamamaktayız ve web sitemizin hiçbir bölümü 13 yaşın altındakileri çekmek için yapılandırılmamıştır.

Bilgilerinize Nasıl Ulaşabilirsiniz veya Düzeltebilirsiniz

Çevrimiçi olarak topladığımız ve sakladığımız tüm kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerinize bizimle iletişime geçerek erişebilirsiniz. Bilgilerinizi daha iyi korumak için bu prosedürü kullanırız.

Kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerinizdeki olgusal hataları, bize güvenilir bir şekilde hatayı gösteren bir istek göndererek düzeltebilirsiniz. Gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumak için, erişim izni vermeden veya düzeltme yapmadan önce kimliğinizi doğrulamak için makul adımlar atacağız.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz

Bu gizlilik politikası ile ilgili olarak bizimle iletişime geçmeniz gerekiyorsa veya başka sorularınız varsa, lütfen admin@emnlp2016.net adresinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.