Size ait olmayan veya yükleme iznine sahip olmadığınız bir cep telefonuna denetleme/gözetleme yazılımı yüklemenin bir çok ülkede illegal olduğunu anlıyor ve kabul ediyorsunuz. Yazılı onayları olmadan diğer bireylerin faaliyetlerini gözlemlemekte kendi alanınızda bir suç olabilir.

Herhangi bir tür yazılım veya donanım yüklemeden önce kendi ülkenize ve gözetleceğiniz şehir kendi ülkeniz dışında yer alıyor ise ayrıca o ülkenin de tüm yasalarını kontrol edip onaylayın.

Kesinlikle illegal amaçlarla bu yazılımın kullanımını hoş görmüyoruz! Casus telefon yazılımını izniniz olmayan bir cep telefonu üzerine yüklemek istiyorsanız, tüm mümkün şekillerde hukuk görevlileri ile işbirliği yapacağız. (uyarıldınız!)

Bazı yazılım türlerinin kullanımına yönelik tüm yasaları takip etmek kullanıcının sorumluluğudur. Bu siteye erişmeye devam ettiğinizde, yürürlük yasalarına uymayı kabul etmiş ve belli yasalara uyma sorumluluğunuzu kabul etmiş olursunuz.

Ayrıca kullanım hatanızdan ya da tarafınızca bu yazılımların kötüye kullamından oluşabilecek herhangi bir hasara ve davaya karşı bu web sitesinin operatörlerin ve sahiplerinin, bu siteye bağlı ortaklıkların, iştiraklerin, lisans verenlerin, içerik sağlayıcıların, hizmet verenlerin, çalışanların ve girişimcilerin zararını karşılamayı ve haklarını korumayı kabul etmiş oluyorsunuz.

Yasalara ve prosedürlerin sürekli değiştirildiği ve farklı yorumlara tabi olduğunu anlıyor ve kabul ediyorsunuz. Bu sitede açıklanan durumlar özel durumlarınıza uygulanamaz. Bu nedenle, ilk alınan tavsiye ile eğitimli ve yasal profesyonel danışman olmadan bu sitedeki hiçbir davranış önerilmemektedir.

Bu web sitesine erişmek için onsekiz (18) yaşında veya daha büyük olmalısınız. Onsekiz yaş altında her kimseye bu web sitesine erişim izni verilemez.

MARKA BİLDİRİMİ

Bu sitede yer alan ticari markalar, hizmet markaları ve logolar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Bu şirketler hiçbir şekilde bu web sitesine bağlı değildir. Bu sitede gösterilen ticari markalar, hizmet markaları ve logolar, yalnızca bu web sitesinde tartışılan çeşitli yazılım formlarıyla telefon uyumluluğunu tanımlamak amacıyla kullanılır.

Ortaklık bağlantılarını göster

Bu açıklama, bir tüketici olarak bir ürünü veya hizmeti inceleyen, onaylayan veya yazan bir kişi ile ürün sahibi veya hizmet sağlayıcısı arasındaki ilişkiyi anlamanız için sağlanır. Bu web sitesi, bu sitedeki bir bağlantı üzerinden satın aldığınızda sahiplerin bir komisyon aldığı çeşitli bağlı kuruluş programlarına katılır. Bu bağlantılar, site genelinde, blog yayınlarında, sayfalarda, bir gönderi veya sayfadaki resimlerden, kenar çubuğundaki düğmelerden ve afişler gibi grafik reklamlardan bağlantılı metin bağlantıları biçiminde olabilir. Bu, web sitesinin sahiplerine tazminat sağlanmış olsa da, ürün veya hizmetle ilgili araştırma ve/veya deneyimlerimize dayanarak her zaman dürüst görüşler, bulgular, inançlar veya deneyimler yayınlarız. Bağımsız olarak sahibiz ve bu web sitesinde ifade edilen görüş ve görüşler tamamen yazarın kendisine aittir. Bir ürün veya hizmetle ilgili herhangi bir ürün talebi, özelliği, teklifi veya başka bir temsili doğrulanmalıdır.