Anasayfa » Genel » Bir Telefona Dokunmadan Nasıl Klonlayabiliriz?

Bir Telefona Dokunmadan Nasıl Klonlayabiliriz?

Son Güncelleme 11 Ocak 2022 ago by emnlp2016

Birçok kişi bize bir telefona dokunmadan onu nasıl klonlayacağımızı soruyor. Sorma nedenleri farklılık gösterebilir, ancak bir telefonu klonlamak için güvenilir sadece bir seçenek var, o da telefon takip uygulamaları. Farklı geçmişlere ve yaşlara sahip tüketiciler, başka bir cep telefonundan veri toplamak ve yedeklemek için casus yazılımdan yararlanır. Normalde sadece filmlerde gördüğünüz şey aslında sıradan bir kişi tarafından da yapılabilir. Aşağıda, cep telefonu klonlamanın tam olarak ne olduğunu, bir cep telefonunu nasıl klonlayacağınızı ve bunu yapmak için neden mobil casus yazılımını kullanmanız gerektiğini tartışacağız. 

Cep Telefonu Klonlama Nedir?

Siz veya başka biri bir telefon klonladığında, cep telefonunuzun tam bir kopyasını oluştururlar. Kopyalanan telefonun verileri yedeklenir ve başka bir akıllı telefona aktarılır. Çoğu zaman, insanlar başkalarının telefonunu yasadışı amaçlar için klonlarlar, tabi ki bunu tasvip etmiyoruz. Ancak, birçok cep telefonu sahibi, telefonlarının kaybolması veya çalınması durumunda telefonlarını klonlayacaktır.

Başka Bir Telefondan Veri Klonlama

Şimdi, tam olarak mobil casus yazılım kullanarak telefon nasıl klonlayabilirsiniz? İlk olarak, sizin için en iyi ürünü seçmeniz gerekiyor. Listemizin başında iPhone veya Android için mSpy var. Aşağıdaki talimatlar bu ürünü temel almaktadır. 

Android Telefon Klonlama: 

  •  Adım 1:  Klonlamak istediğiniz cep telefonuna uygulamayı indirip yükleyin.
  •  Adım 2:  Size e-posta ile gönderilen lisans anahtarını girin.
  •  Adım 3:  Kendi cihazınızdaki kontrol panelinize giriş yapın ve uygulamanın hedef telefona bağlı olduğundan emin olun.
  •  Adım 4:  Klonlanan Android verilerini görüntüleyin.

Bir iPhone’u Klonlama:  

  •  Adım 1:  Telefonunuzdaki casus uygulama hesabınıza giriş yapın.
  •  Adım 2:  Klonlamak istediğiniz telefonun Apple Kimliğini ve şifresini girin.
  •  Adım 3:  Telefonun hesabınıza klonlandığından emin olun ve verileri gösterge tablonuzdan görüntüleyin.

İnsanlar Neden Bir Telefonu Klonlamak için Casus Yazılım Kullanıyorlar?

Bu yazılım programları, cep telefonları günlük hayatımızı yönettiği için oldukça popüler hale geldi. Cep telefonlarının birçok kullanımıyla, insanlar yaratabileceği olumsuz şeylerden endişe ediyorlar. Kişilerin, bir başkasının telefonundan bilgi almak için farklı nedenleri vardır. 

Ebeveynler, çocuklarını korumak için çocuklarının telefon bilgilerini izlemek ve bir kopyasını almak isterler. Sadece çocuklarının güvenliğini sağlamakla kalmayıp aynı zamanda bir suç veya zorbalık tarafından hedef alındıklarını kanıtlamak isterler. 

İşverenler ise, diğer şirketlere hiçbir gizli verinin sızmadığından emin olmak için çalışanlarını işyerinde takip etmek isterler. Şirkete ait cihazları klonlayarak, verilerin sızdırılması veya telefonun kaybolması, çalınması veya kırılması durumunda tüm işletme bilgilerini yedeklerler. 

İnsanların başka bir kişinin telefonunu klonlamak istemelerinin başka birçok nedeni vardır. Çoğu insanın bakış açısına göre yanlış görünebilir, ancak istismar edilmediği sürece meşrulaştırılabilir. Görüşünüz ne olursa olsun, cep telefonu casus yazılımı birisinin telefon verilerini uzaktan kurtarma, yedekleme ve depolama işini yapar. 

Casus yazılım ve temel özellikleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için En İyi Cep Telefonu Casus Uygulamaları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın