Anasayfa » Uygulama » 6 GPS Telefon Takip Cihazı

6 GPS Telefon Takip Cihazı

Çocuklarınıza mahallede dolaşma özgürlüğü verme düşüncesi size kalp çarpıntısı yaşatıyorsa, bir GPS telefon takip cihazına yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Telefonlarına yüklendikten sonra, tam olarak nerede olduklarını öğrenebilir ve nerelerde bulunduklarını keşfedebilirsiniz.

En iyi telefon takip uygulaması, güvenli ve tehlikeli bölgeler belirlemenize de olanak tanır ve ardından bu bölgelerden birine girdiklerinde veya çıktıklarında sizi uyarır.

Peki hangi uygulamaları göz önünde bulundurmalısınız? Cep telefonunu izinsiz takip etmek için favori listemizi en iyi 6 seçeneğe indirdik. Sizin için uygun olanı bulun.

Not: Listemizde ücretsiz bir telefon takip uygulaması bulamayacaksınız. Cep telefonunuzu izinsiz ve ödeme yapmadan takip etmenize izin verdiğini iddia eden uygulamalar genellikle iyi niyetli değildir. Genellikle kişisel bilgilerinizi çalmak için tasarlanmışlardır. Önerdiklerimiz %100 güvenlidir.

eyeZy

En iyi telefon takip uygulaması söz konusu olduğunda, eyeZy sadece kısa listenizde olmamalıdır. Tam olarak en üstte olmalı. Ve tüm bunlar iki büyük özelliği sayesinde – Pinpoint ve Magic Alerts.

İlk olarak Pinpoint’e bakalım. Doğrudan eyeZy’ye yerleştirilen Pinpoint, size konumlarını bir harita üzerinde gösterir. Üstelik sadece mevcut konumlarını değil, konum geçmişlerini de. Gelişmiş coğrafi konum belirleme ve Wi-Fi teknolojisinin birlikte çalışması sayesinde de süper doğrudur.

Bu nedenle, nadiren doğru olan yerleşik konum izleme özelliklerinden bıktıysanız, eyeZy arkanızda.Ancak, eyeZy’yi en iyi telefon izleme uygulaması yapan tek özellik Pinpoint değildir.

Sihirli Uyarılar adı verilen bir özellik sayesinde, yakınlarda bulunmamaları gereken bir yere girdiklerinde veya çıktıklarında bilgilendirileceksiniz. Örneğin, belirli bir kafeye gitmelerini istemiyorsanız, eyeZy’ye söylemeniz yeterli. Eğer oraya giderlerse, bundan haberiniz olur.

Artıları Her konumun adresini görebilir, ayrıca geçmiş ve mevcut konumları görüntüleyebilirsiniz

Eksiler: Magic Alerts harika çalışıyor, ancak kullanıcı arayüzü biraz daha sezgisel olabilir

Var olan en iyi ebeveyn kontrolü uygulamasına layıksınız.

eyeZy’yi deneyin ve çocuklarınızı koruma altına alın!

KidsGuard Pro

KidsGuard Pro, izin seçeneği olmayan ücretsiz bir telefon takip uygulaması değildir. Bunun için ödeme yapmanız gerekecek. Ancak bunu yaptığınızda, size bir harita üzerinde konumlarını gösteren gelişmiş bir konum izleyici elde edersiniz. Ve bir coğrafi sınır belirleme yeteneğine sahip olacaksınız.

Bu coğrafi sınırın içine girdiklerinde veya dışına çıktıklarında, e-posta ile bir bildirim alırsınız. Ancak bunu öğrenmek için e-postaya güvenmek zorunda değilsiniz. Sadece kontrol panelinize gidin ve girdikleri ve çıktıkları tüm coğrafi sınırların bir geçmişini göreceksiniz.

Artıları: Geofencing güzel ve belirli konumları açıp kapatabilirsiniz

Eksiler: Her konum için doğruluk bilgisi mevcut değil

Cocospy

Cocospy, ebeveynlere çeşitli izleme özellikleri sunmasıyla tanınır. Ve cep telefonunu takip etmek için bağımsız bir uygulama olarak harika bir iş çıkarıyor.

Cocospy hesabınızı açın ve önceki tüm konumlarının bir listesine, o konumda bulundukları tarih ve saatle birlikte anında erişebileceksiniz – saniyesine kadar.

Artıları: Fiziksel adres ayrıntılarına ve entegre bir haritaya sahip olursunuz

Eksiler: Doğruluk bilgisi yok, bu nedenle her konumun ne kadar doğru olduğu belli değil

FlexiSPY

FlexiSpy, cep telefonunu izinsiz takip etmenizi sağlayan zengin özelliklere sahip bir uygulamadır. Size konumlarını bir harita üzerinde göstererek oldukça iyi bir iş çıkarır.

Sadece oturum açın ve enlem ve boylama kadar konumlarının bir listesini ve ayrıca doğruluk ayrıntısı ayrımını göreceksiniz. Ayrıca tarih ve saat bilgisine de sahip olacaksınız, böylece belirli bir konumda ne zaman bulunduklarını bileceksiniz.

Artıları Varsayılan harita görünümü güzel ve konumlar oldukça doğru olma eğiliminde

Eksileri: Her konumun adresini göremezsiniz (yalnızca enlem ve boylam bilgileri)

GEOfinder

Bir cep telefonunu nasıl takip edeceğiniz hakkında bilgi arıyorsanız, GEOfinder’ı atlamış olabilirsiniz. Sonuçta bu çözüm, yerini tespit etmek istediğiniz telefonun numarasını girmenizi gerektiriyor. Ve diğer uçtaki kişinin konumunun ifşa edilmesine izin vermesini gerektirir.

Peki neden listemizde cep telefonunun yerini tespit etmeyen bir uygulama var? Eğer herhangi bir şey yüklemenizi gerektirmeyen basit bir çözüm arıyorsanız, GEOfinder işinizi görebilir. Ve bu arada, tam da bunu yapmak için epeyce başka çözüm var.

Ayrıca, konumlarını anonim olarak talep etme seçeneğiniz olduğunu da belirtmek gerekir, bu nedenle hala izne ihtiyacınız olsa da, onları kimin bulmaya çalıştığını bilmelerine izin vermek zorunda değilsiniz.

mSpy

mSpy, bir cep telefonunun yerini tespit etmek için dünyanın en popüler çözümlerinden biridir. Telefonlarına yüklendikten sonra, Kontrol Panelinize gidebilir ve mevcut konumlarının yanı sıra önceki konumlarını da keşfedebilirsiniz.

Her bir konumun adresini görüntülemekle kalmıyor, aynı zamanda her bir konumun enlem ve boylamını da görebiliyorsunuz. Ve size tam olarak nerede olduklarını gösteren bir Google Haritalar bağlantısı elde edersiniz. Özellikle sokak görünümünü kullanabilme özelliği ile süper kullanışlı.

Artıları Konumlar doğru ve adresi görmek kesin bir artı

Eksiler: Google Maps kullanışlıdır, ancak Kontrol Paneline entegre edilmek yerine ayrı bir pencerede açılır

GPS Telefon Takip Cihazından Daha Fazla Yararlanın

Seçiminizi sadece bir taneye indirmeniz gerekiyorsa, şiddetle tavsiye ederiz eyeZy. Kullanımı en kolay uygulamalardan biri – ve en gelişmişlerinden biri. Konumlarını görmenize ve konum uyarılarından yararlanmanıza izin vermenin yanı sıra eyeZy, GPS telefon takibinin ötesine geçen pek çok başka özellikle birlikte gelir.

eyeZy ile WhatsApp, Messenger, Instagram ve Snapchat gibi uygulamalar da dahil olmak üzere metinlerini, e-postalarını ve sosyal medya sohbetlerini okuyabilirsiniz. Ayrıca telefonlarında depolanan resimleri, videoları ve dosyaları görebilir, hangi web sitelerini ziyaret ettiklerini öğrenebilir, siteleri ve uygulamaları engelleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. eyeZy’nin iPhone için en iyi takip uygulaması olmasının bir nedeni var.

Yorum yapın