Anasayfa » Uygulama » Hoverwatch Nedir?

Hoverwatch Nedir?

Bu dijital dünyada, çocuklarınızın internette neler yaptığını takip etmek akıllıca bir seçim olabilir. Eşiniz veya iş arkadaşlarınız için de bir takip uygulaması kullanmanız gerekebilir. Böyle bir uygulama, güven sorunlarından kaçınmanıza ve halihazırda uğraştığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilir. Ve piyasa deneyebileceğiniz çok çeşitli takip uygulamaları mevcuttur.

Ancak, hepsi olmasını beklediğiniz kadar iyi değildir. İşte Hoverwatch burada devreye giriyor. Bu yazılım incelemesini okumaya devam edin ve sizin için uygun olup olmadığını öğrenin.

Hoverwatch Nedir?

Hoverwatch, Android için en iyi telefon takip uygulamalarından biridir. İzlemek istediğiniz herhangi bir hedef cihaza yükleyebilirsiniz ve kullanımı çok kolaydır. Hoverwatch, izlemeniz gereken Android cihazdaki metin mesajları, arama kayıtları veya diğer uygulamalarla ilgili ihtiyacınız olan tüm bilgileri size verecektir.

Sosyal medya gibi belirli bir etkinliği izlemek istiyorsanız, bunu Hoverwatch ile yapma şansına sahipsiniz. Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat, Whatsapp veya ilgilendiğiniz diğer uygulamalara erişebileceksiniz. Hoverwatch, farklı sürümlerdeki Windows, Android ve Mac OS X gibi işletim sistemlerinde gizli modda gayet iyi çalışacaktır.

Casus uygulamalarla ilgili herhangi bir deneyiminiz olmasa bile, kurulumunun ve kullanımının çok kolay olduğunu duymaktan memnun olacaksınız. Hoverwatch çevrimiçi hesabınıza istediğiniz zaman cihazınızdan erişebilir ve izlenen cihazdaki tüm verileri görebilirsiniz. Telefonunu takip ettiğiniz kişi, cihazında bu casus uygulamanın varlığını asla fark etmeyecektir.

Hoverwatch'ın Özellikleri

Casus uygulamalar söz konusu olduğunda, sundukları özellikler dikkate alınması gereken en önemli şeylerden bazılarıdır. Bu takip uygulaması ile kullanabileceğiniz çok çeşitli özellikler bulacaksınız!

Görünmez Mod

Bu takip uygulaması, yüklemeyi tamamladığınız anda görünmez moda geçecektir. Gizli mod, uygulamayı hedef cihazın kullanıcısından gizli tutacaktır. Onlar hiçbir şey bilmeden veya şüphelenmeden istediğiniz tüm verileri takip edebilirsiniz.

Arama Kayıtları ve Metin Mesajları

İzlemekle ilgilenebileceğiniz ilk şeylerden biri, izlemek için seçtiğiniz Android cihazda gönderilen ve alınan kısa mesajların yanı sıra arama günlükleri olacaktır. Hoverwatch ile bu sadece mümkün değil, aynı zamanda çok kolaydır. Hesabınıza girer girmez, tüm bunlara ve daha fazlasına net bir şekilde erişebileceksiniz.

GPS

Hoverwatch’ı çocuklarınızı, eşinizi ve iş arkadaşlarınızı izlemek için kullanıyorsanız GPS özelliği çok işinize yarayacaktır. Bu özellik size hedef cihazın tam konumunu gerçek zamanlı olarak söyleyecektir.


Ön Kamera Kontrolü

Bir cihazın ön kamerasını kontrol etmek bir casus uygulaması için yaygın bir özellik değildir. Ama Hoverwatch’ta bu özellik var! Bu özellik çeşitli durumlarda kullanışlı olabilir, ancak en yaygın olanı birinin hedef cihazı çalması durumunda kullanılır. O zaman tek yapmanız gereken ön kamerayı açmak ve hırsızın fotoğrafını çekmektir.

SIM Kartın Değiştirilmesi

SIM kartı değiştirmek sizi şaşırtabilecek bir şeydir. Ama eğer Hoverwatch kullanıyorsanız değil. Bu casus uygulama, SIM kartın yenisiyle değiştirildiği her an size haber verir. Bu gerçekleşir gerçekleşmez bir uyarı alacaksınız, sizin onu aramanıza bile gerek kalmadan!

Hoverwatch’ı 5 Cihaza Kadar Hatta 25 Cihazda Kullanın

Bu izleme uygulamasının harika bir yönü, aynı anda beş hedef cihazda kullanabilmenizdir. Yani, size bir telefonu, dizüstü bilgisayarı, tableti, iPad’i veya izlemek isteyebileceğiniz diğer cihazları izleme şansı verir. Çoğu casus yazılım uygulaması size yalnızca bir cihaza erişim sağlar, ancak bu uygulama ile beş tanesini izleyebileceksiniz. Eğer iş planını seçerseniz, aynı anda 25 farklı cihazı takip edebilirsiniz!

Belirli Bir Cihazdaki Tarama Geçmişini Kontrol Edin

Tarama geçmişinde bulunan web sitelerini izlemek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Kullanımı kolay ve çok verimlidir. Kontrol etmek istediğiniz her zaman tüm web sitesi geçmişine erişebileceksiniz.

Yapılacaklar Listesi

Hedef cihazda bulunan herhangi bir yapılacaklar listesine erişme imkanı vardır. İzlemek istediğiniz kişinin telefonunda böyle bir program varsa, bundan haberdar olursunuz.

Kişiler

Bir cihaza kaydedilen kişilere erişebilmek Hoverwatch’ın temel özelliklerinden biri olmakla birlikte en önemli özelliklerinden biridir. Çocuğunuzun telefonundaki kişileri ve bu kişileri ne sıklıkla kullandığını kontrol edebilirsiniz. Ve şüpheli bir şey fark ederseniz, çok geç olmadan harekete geçebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

Bu ne kadar muhteşem görünse de, aynı zamanda doğrudur. Hedef cihazda ekran görüntüleri alabilirsiniz. Tüm ekran görüntülerinize Hoverwatch hesabınızdan erişmek kolay olacak ve böylece çeşitli sorunları kolayca takip edebileceksiniz.

Sosyal Medya Takibi

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Hoverwatch istediğiniz tüm sosyal medya etkinliklerini ve uygulamaların çoğunu izlemenize olanak tanır. Hedef cihazda kullanılan profillerin yanı sıra sohbetleri, görüntülü aramaları, ses ve video dosyası alışverişini izlemek için kullanın.

Hoverwatch'ı bir Dizüstü Bilgisayar veya Bilgisayarda Kullanıyorsanız

Hoverwatch ile bir bilgisayarı takip etmek size bir dizi özellik avantajı sağlayabilir. Her şeyden önce, bu casus uygulamayı bir Windows veya MAC OS X üzerinde kullanabilirsiniz. Hedef cihaza yüklediğinizde, size dizüstü bilgisayarın ne zaman açık ya da kapalı olduğu, oturum açan tüm kullanıcılar, cihazlara gönderilen ve alınan dosyaların yanı sıra Skype aramaları ve sohbetleri gibi değerli bilgiler sunar. Çağrı kaydı, bir dizüstü bilgisayarda kullanılan Hoverwatch için en popüler özelliklerden biridir.GPS işlevi ve pano aracılığıyla dizüstü bilgisayarın konumunu da izleyebilirsiniz.

Dezavantajları

Hoverwatch’ın tek bir dezavantajı var ve o da iOS ile uyumlu olmadığı için bir iPhone cihazında kullanamayacağınız gerçeği. Ancak bunun dışında aradığınız casus uygulaması olabilir.

Hoverwatch Uygulaması Nasıl Kullanılır

Artık Hoverwatch’ın şaşırtıcı özelliklerinin farkında olduğunuza göre, onu kullanmaya başlamaya hazır olabilirsiniz. Bu, telefon veya dizüstü bilgisayar gibi bir internet cihazı kullanmak dışında herhangi bir deneyime sahip olmanızı gerektirmeyen basit bir işlemdir.

1. Hoverwatch'ı hedef cihaza yükleyin

Takip etmeniz gereken hedef cihaza birkaç dakika boyunca fiziksel erişiminizin olması gerekecektir. Bu birkaç dakika içinde Hoverwatch’ı indirmeniz ve kurmanız gerekecektir. Süreçte izlemeniz gereken tüm talimatlar mevcuttur ve çok uzun sürmez. Eğer cihazınız bu casus uygulama ile uyumluysa, bir sonraki adıma hemen geçebilirsiniz! Hoverwatch’ı bir cep telefonunda, dizüstü bilgisayarda veya Android, Windows veya MAC OS X sistemi kullanan herhangi bir cihazda kullanabilirsiniz. Bir cihaza fiziksel erişim sağlamak, özellikle de takip etmek istediğiniz kişiyle birlikte yaşıyorsanız, zor olmamalıdır. Dolayısıyla, bu yazılımı cep telefonuna veya dizüstü bilgisayarına yüklemek sizin için herhangi bir zorluk yaratmamalıdır.

2. Hoverwatch'ı hedef cihaza yükleyin

Hoverwatch uygulamasını kontrol etmek için, onu indirmeniz ve kendi telefonunuza veya bilgisayarınıza da yüklemeniz gerekecektir. Bu casus uygulamayı hedef cihaza yüklediğinizde izlediğiniz adımların aynısını izleyeceksiniz. Tek fark, ayrıca bir hesap oluşturacak olmanızdır. Bu hesap size uygulamanın kontrol paneline ve dolayısıyla bilmeniz gereken tüm verilere erişim sağlayacaktır. Hesabınız aktif hale gelmeden önce belirli Hüküm ve Koşulları kabul etmeniz gerekecektir.

Hoverwatch giriş bilgilerinizi e-postanıza alacaksınız, böylece cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan istediğiniz cihazı izlemeye başlayabilirsiniz. Hesabınızı oluştururken kullandığınız e-posta adresine de dikkat edin, çünkü bu adresi uzun vadede kullanmaya devam etmeniz gerekecektir. Ayrıca tüm uyarı ve bildirimleri bu adres üzerinden alacaksınız, bu da onu daha da önemli kılıyor. Ve eğer Hoverwatch şifrenizi unutur veya kaybederseniz, e-postanızdan yeni bir tane de talep edebileceksiniz!

3. İstediğiniz cihazları izlemeye hazırsınız!

Önceki iki adımı tamamladıktan sonra izlemeye başlayabilirsiniz. Kontrol panelinize erişin ve istediğiniz bilgilere ulaşın. Kontrol paneli de oldukça kullanıcı dostu. Takip etmek istediğiniz cihazı seçebilirsiniz ve ihtiyacınız olan tüm verileri içeren yeni bir pencere açılacaktır. Bir rapor işlevi, aramalar, konumlar, takvim, kişiler ve bir dizi ayar bulacaksınız. Kontrol panelini ilgilendiğiniz doğru bilgilere ayarlamak için ayarlar özelliğini kullanın, böylece değerli zamanınızı boşa harcamak zorunda kalmazsınız. Hoverwatch hesabınıza telefonunuzdan veya seçtiğiniz başka bir cihazdan erişebilirsiniz.

Hoverwatch Çalışıyor mu?

Evet, Hoverwatch hakkında yeni kullanıcılara bu uygulamanın tamamen güvenilir olduğunu garanti eden pek çok olumlu yorum var. Diğer kullanıcıların bıraktığı geri bildirimleri kontrol etmek her zaman akıllıca olacaktır, böylece bu casus uygulamadan ne bekleyebileceğinizi bilirsiniz. Ve işin gerçeği hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Bu casus uygulamayı kullanmaya başlar başlamaz, hedef cihazdan gerçek zamanlı olarak önemli veriler almaya başlayacaksınız. Uygulamayı hedef cihazdan uzaktan bir şekilde kaldırabileceksiniz. Bu aynı zamanda gizliliğinizi de korur çünkü casusluk yapmanız gereken kişi, telefonunda bir casus uygulaması kullandığınızı bilmeyecektir. Ayrıca, uygulamayı kaldırabilmek için hedef cihazı iki kez ele geçirmek zorunda kalmayacaksınız.

Hoverwatch Tespit Edilebilir mi?

Hoverwatch gibi bir casus uygulamaya yatırım yapmayı seçtiğinizde sahip olabileceğiniz ana endişelerden biri, tespit edilip edilemeyeceğidir. Doğru şekilde yüklediğiniz sürece kimsenin bu casus uygulamayı tespit edemeyeceğini bilerek içiniz rahat olsun.

İster telefon ister bilgisayar ya da tablet olsun, takip etmek istediğiniz cihaza Hoverwatch’ı indirip kurduktan sonra atmanız gereken küçük bir adım var. O da uygulamanın simgesini gizlemektir. Ancak bunu yapmak çok kolay olduğu için endişelenmeyin. Uygulamayı yüklemeyi tamamladığınızda, tek yapmanız gereken uygulamanın ayarlarına gitmek ve “simgeyi gizle” yi seçmektir. bunu yaptığınızda, Hoverwatch’ın izlediğiniz cihazın kullanıcısı tarafından tespit edilmesi imkansız olacaktır.

Yani, uygulama yalnızca kurulumu düzgün bir şekilde tamamlamazsanız ve görünür olmasına izin verirseniz tespit edilebilir. Aksi takdirde, cihaza gizlerseniz, kendinizden başka kimse onu kullandığınızı asla bilemez!

Fiyat

Hoverwatch’a yatırım yapmayı seçtiğinizde, aralarından seçim yapabileceğiniz üç plan olduğunu bilmeniz gerekir. Bu uygulamanın kişisel planının yanı sıra profesyonel plan ve iş planı da var. Fiyat ve özellikler bu üç plan arasında farklılık gösterecektir, bu nedenle akıllıca seçim yapmanız gerekecektir. Ancak, iyi haber şu ki, birine veya diğerine yatırım yaptıktan sonra planı yine de değiştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken hesabınıza erişmek ve birkaç dakika içinde ayarlar menüsünden değiştirmek!

Kişisel plan, Hoverwatch’ın daha ucuz versiyonudur. Aylık abonelik başına yaklaşık 24,95 $ ‘a mal olacak. Ancak yakında uygulamayı daha uzun süreler için satın almanın daha uygun olduğunu keşfedeceksiniz. Yılın dörtte biri için alırsanız sadece 59,95 $ ödersiniz ve tam yıl için alırsanız 99,95 $ ‘a alırsınız.

Diğer plan ise profesyonel plandır. Bu plan aynı anda beş farklı hedef cihazı takip etmenize yardımcı olur. İhtiyacınız olan tüm seçeneklerle birlikte aylık 49,95 $ karşılığında alabilirsiniz. Bu profesyonel planı yılın dörtte biri için alırsanız 99,95 dolar, tüm yıl için alırsanız 199,95 dolar ödersiniz.

Son plan ve en pahalı olanı iş planıdır. Bu Hoverwatch planına aylık 149,95 $ veya yılın dörtte biri için 299,95 $ karşılığında yatırım yapabilirsiniz. Tam yıllık bir ödeme sürümü var ve size 499,95 dolara mal olacak. iş planıyla ilgili en güzel şey, aynı anda en az 25 cihazı izlemenize izin vermesidir. Bir işletmeniz varsa ve çalışanlarınızı takip etmek istiyorsanız bu mükemmel bir plandır.

Sizin için daha kullanışlı bulduğunuz planı seçin ve uzun vadede bu uygulamaya yatırım yapmayı düşünün. Bu size önemli indirimlerin yanı sıra aboneliğinizi çok sık yenilemek zorunda kalmayacağınız için daha az güçlük getirecektir! Ne yazık ki, bu casus uygulamasının tüm özelliklerine erişmenizi sağlayacak ücretsiz bir deneme sürümü yoktur. Bu yüzden, eğer kullanmak istiyorsanız, mevcut planlardan birini seçmeniz gerekecektir.

SONUÇ

Çocuğunuzu takip etmek için Hoverwatch kullanırsanız, onu hiçbir internet dolandırıcılığı riski altına sokmamış olursunuz. Ve bugünlerde bu dolandırıcılıklardan bol miktarda var, bu yüzden asla çok fazla güvenli tarafta olamazsınız. Bu casus uygulamayı eşinize olan güveninizi kaybettiğinizde yeniden kazanmak için de kullanabilirsiniz. Birçok evlilik bu şekilde kurtarılabileceği gibi birçok aldatıcı ilişki de sona erebilir.

Hayatınızı doğrudan etkileyebilecek gerçeklerin yanı sıra sevdiklerinizin hayatlarının da farkında olmak her zaman daha iyidir. Bu size bir ilişkiyi çok geç olmadan düzeltme veya çocuğunuz için potansiyel risklerden kaçınma şansı verir. Çalışanlarınızı izlemek için bu casus uygulamayı kullanarak şirketinizin verimliliğini de artıracak ve ulaşmak istediğiniz hedeflere ulaşacaksınız.

Yorum yapın