Anasayfa » Genel » En iyi 3 Instagram Gizli Hesap Görme Sitesi (Gerçek Zamanlı)

En iyi 3 Instagram Gizli Hesap Görme Sitesi (Gerçek Zamanlı)

Kolay erişim nedeniyle internet artık güvenli bir yer değil. Sosyal medya ağları genel olarak kurban arayan kötü niyetli profillerle dolu. Bu platformlar en son güvenlik standartlarıyla güncel olduklarını iddia etseler de, hala kontrol edilemeyen bazı faaliyetler ve davranışlar var.

Peki, önemsediğiniz kişileri müdahaleci ve aşırı korumacı görünmeden köşede pusuda bekleyen çevrimiçi tehditlerden nasıl koruyabilirsiniz? Instagram en büyük sorununuzsa, en iyi ve özel instagram gizli hesap görme uygulamalarını denemenizi öneririz.

Gizli Instagram hesap görme uygulamaları yakınlarınızın Instagram etkinliklerini çevrimiçi güvenlik konusunda endişelenmelerine neden olmadan izlemenize yardımcı olacak yazılım uygulamalarıdır. Sosyal ağı güvenli bir şekilde kullandıklarından emin olmak için fotoğraf paylaşma ve özel olarak mesajlaşma gibi farklı etkinlikleri izlemenize yardımcı olurlar.

Bu uygulamalar, eşinizin veya ailenizin güvenliğinden endişe duyduğunuzu bilmeden onların güvende olduğunu bilmenin huzurunu yaşamanıza yardımcı olacaktır. İhtiyacınız olan şey buysa, en güvenilir ve en iyi instagram gizli hesap görme uygulamalarının bir listesini derlediğimiz için okumaya devam edin.

İşte en iyi 4 instagram gizli hesap görme Uygulaması

instagram gizli hesap görme

Instagram Takibi, bu casus uygulamanın sunduğu çeşitli özelliklerden biridir ve bu makalede buna odaklanacağız.

Bu Instagram takipçisinin kurulumu kolaydır, siz kimseyi takip etmeden çalışır, 7/24 müşteri desteği sunar, her şeye (metinler, resimler, videolar vb.) erişmenizi sağlar, tamamen anonim ve güvenlidir.

Özel Instagram hesaplarını nasıl görüntüleyebileceğinizi, telefon görüşmelerini nasıl izleyebileceğinizi, mevcut ve silinmiş direkt mesajları nasıl okuyabileceğinizi, çocuklarınızın veya partnerinizin/eşinizin izlediği resim ve videoları nasıl görüntüleyebileceğinizi ve hatta kişi listelerini nasıl görebileceğinizi görmek için bu uygulamaya göz atın.

Çocuklarınızı internette nelerden korumanız gerekiyor? Çocukların kendi telefonları ve Instagram hesapları olduğunda olabilecek şeylerin bu listesinden bahsedeceğiz.

Onları avcılardan, siber zorbalıktan ve şiddet içerikli videolara veya görüntülere bakmaktan korumak istiyorsunuz.

MSpy ve bu listedeki diğer hizmetler bunu yapmanıza yardımcı olabilir.

Bu uygulama iOS ve Android ile uyumludur ve çalışmaya başlaması sadece birkaç dakika sürer.

Böylece, siz veya aileniz nerede olursanız olun, onları korumak için elinizden geleni yaptığınızı bilmenin huzurunu yaşayabilirsiniz.

MSpy, çocuğunuzun mobil cihazında tehlikeli bir şey olduğunda sizi uyaran bir özelliğe sahiptir, böylece müdahale edebilirsiniz.

Bu uygulamalar aldatan eşleri veya partnerleri yakalamada da faydalı olmuştur.

Instagram Gizli Hesap Görme Sitesi

Glassagram, anonim bir hikaye görüntüleyici, video izleyici, doğrudan mesaj görüntüleyici, beğeni görüntüleyici ve konum izleyici dahil olmak üzere birçok farklı özellik sunan önde gelen gizli Instagram görme aracıdır.

Bu, markanız veya işletmenizle ilgili özel Instagram profilleri hakkında ihtiyacınız olan tüm kapsamlı bilgileri almanıza yardımcı olacaktır. İçeriği veya Instagram profilini görüntülemek için herhangi bir talep göndermeniz gerekmez.

Glassagram’ın hizmetleri tamamen güvenli, yasal ve emniyetlidir, bu nedenle daha sonra herhangi bir sorun hakkında endişelenmenize gerek kalmayacaktır. Sadece bu da değil, yazılımın indirilmesine gerek yoktur, bu da bazı rakip uygulamalara göre bir avantajdır.

Glassagram ile her türlü gizli Instagram hesabını kontrol edebilecek ve daha sonra onları takip etmeyi bırakma konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Glassagram ayrıca rakiplerinin ücretlendirmesinin yarısı kadar en iyi fiyatı sunduğunu iddia ediyor.

İkinci en iyi özel Instagram profil görüntüleyicimiz eyeZy’dir. Bu telefon casus uygulaması, diğer şeylerin yanı sıra özel Instagram hesaplarını nasıl görüntüleyeceğinizi kolayca bulmanızı sağlar.

Bu uygulama sevdiğiniz kişinin akıllı telefonuna uzaktan erişmenizi sağlar, ancak Instagram özel profil görüntüleme çözümlerine değiniyoruz.

Bu uygulamanın müşterilere yardım etmeye hazır ve istekli olduğu bir özelliktir.

EyeZy ile ilgili en iyi şeylerden biri uygun fiyatlı olmasıdır, bu nedenle neredeyse herkes bir kişinin özel Instagram profilini izlemek, takip etmek ve gözetlemek için kullanabilir. Ayrıca hemen hemen her yerden birden fazla cihazda çalışır.

Bunu telefonunuzda da ayarlayabilirsiniz, böylece bilgisayarınıza gelene kadar beklemek zorunda kalmazsınız.

Bir ebeveyn olarak, çocuklarınızı onların haberi olmadan koruyabilirsiniz. Böylece onlar korunurken her zamanki gibi etkileşimde bulunmakta özgür olurlar.

Dolayısıyla, çocukların telefonlarını görmeleri için dırdır etmek ya da onları izlemek için başlarında dikilmek yerine, gizlice onları izleyebilirsiniz.

Uygulamayı merak ediyorsanız, web sitesinde izleyebileceğiniz bir demo bulunmaktadır. Bu şekilde, yatırım yapmaya karar vermeden önce neyin içine girdiğinizi bilirsiniz.

Hoverwatch, özel profillerin, Instagram Hikayelerinin, Direkt Mesajların ve Beğenilerin anonim olarak görüntülenmesini sağlayan popüler bir çevrimiçi yazılım programıdır.

İster sevgilinizin sizi aldatıp aldatmadığını görmek istiyor olun, ister sadece IG’de takip ettiğiniz birinin izini sürmek istiyor olun, Hoverwatch size yardımcı olabilir. Ayrıca konum ve video izleyici olarak da kullanılır.

Hoverwatch, seçtiğiniz kilitli IG profilinde casusluk yapmayı kolaylaştıran ödüllü bir Instagram özel profil görüntüleyicisidir. Elbette, tamamen anonimdir, bu nedenle kullanıcının içeriğine ve hatta doğrudan mesajlarına bakarken asla keşfedilmezsiniz.

Şirket, basit kayıt işlemiyle kaydolmayı hızlı ve kolay hale getiriyor.

Sayfadaki “Şimdi Dene” düğmesine tıklamanız yeterlidir. Ardından, bir abonelik planı seçin ve uygulamayı hedeflenen android cihaza yükleyin. Son olarak, hesabınızı ziyaret edin ve bağlanmasını ve sizin tarafınızdan veri göndermeye başlamasını bekleyin.

Artık çocuklarınızı, eşinizi veya diğer sevdiklerinizi izleyebilir ve takip edebilirsiniz.

Gizli İnstagram Hesaplarını Nasıl Görebilirim?

İşte gizli Instagram hesaplarını görüntüleme yöntemleri:

Yöntem 1: Google Üzerinden Gizli Instagram Hesabına Bakmak:

Instagram’da gizli hesabı olan kişinin adını arama çubuğuna yazarak Google üzerinden Gizli Instagram Hesabı araması yapabilirsiniz.

Yöntem 2: Takip İsteği Gönderin:

Bir takip isteği göndermek, içeriklerine erişmenin en kolay ve en hızlı yoludur. Ayrıca profillerini, gönderilerini ve izin veriyorlarsa Instagram hikayelerini görmenizi sağlar. Ayrıca kötü amaçlı yazılım veya dolandırıcılık konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Ayrıca, bu yöntemi kullandığınızda Instagram’ın hizmet şartları veya diğer yasalar ihlal edilmez.

Yöntem 3: Sahte Instagram Hesabı Oluşturun:

Hedeflenen cihazdaki kişinin Instagram hesabını gizlice takip etmek istiyorsanız Sahte bir Instagram profili oluşturabilirsiniz. Ancak, Instagram’ın hizmet şartları tarafından yasaklanmıştır. Bu nedenle, gelecekte Uygulamayı kullanmaktan kalıcı olarak men edilme riskiniz vardır.

Yöntem 4: Google Görseller’de Kullanıcı Adı Arama:

Google Görsel araması yaparak da gizli Instagram hesaplarındaki görselleri arayabilirsiniz. Ancak, hedeflenen kişinin hesabı gizli olarak ayarlanmışsa Google’da görünmeyeceğinden bu yöntem her zaman işe yaramaz.

Yöntem 5: Bir Arkadaşınızın Hesabı Üzerinden Göz Atın

Hedeflediğiniz cihaz kullanıcısının bazı ortak arkadaşları vardır veya bu kişi zaten takip ettiğiniz kişi olabilir.

Bu kişi, kendi hesabını kullanarak hedefinizin profilini görüntülemenize izin verebilir. Dahası, bu kişiye yakınsanız, size hedef cihazın kullanıcısının Instagram hesabının ekran görüntülerini ve fotoğraflarını göndermesini isteyebilirsiniz.

mSpy gibi Üçüncü Taraf Uygulamaları Kullanın

İşte mSpy kullanarak gizli Instagram hesabının mesajlarını görüntülemenizi sağlayan basit adımlar:

Adım 1) mSpy aboneliği almanız gerekir.

E-posta kimliğinizi girin ve ihtiyacınıza göre plan satın alın.

Adım 2) mSpy Uygulamasını İndirin

Android ve iOS arasında türü seçin. Biz Android’i seçtik.

Not: Söz konusu mobil cihaza fiziksel erişiminiz olduğundan emin olmalısınız.

Bu örnekte bir Android cihaz seçtik.

Adım 3) Mspy Uygulamasını telefonunuza indirin.

Şimdi, ekrandaki talimatları izleyin ve mSpy’ı yapılandırın.

Adım 4) mSpy’ın etkinliği kaydetmesi ve sunucuya göndermesi için birkaç saat bekleyin.

Hedef cihazın Instagram etkinliğini izlemek için mSpy uygulamanızın kontrol paneline giriş yapın.

Adım 5) Instagram mesajı seçeneğine tıklayın

Ve Instagram mesajını seçin.

Adım 6) Hedeflenen cihazın kullanıcısının Instagram etkinliklerini takip edin

Artık bu kişinin Instagram mesajlarını görebilirsiniz.

SSS

Takip ettiğiniz tüm Instagram hesaplarının neden özel olarak ayarlandığını merak ediyor olabilirsiniz. Bunun nedeni, içeriklerini kimlerin görebileceğini ve onlarla etkileşime geçebileceklerini seçmek istemeleridir.

Bazı insanlar bunu, bağlantılarını gerçek arkadaşları ve aileleriyle sınırlandırmak için yapar. Bazı insanlar sadece özeldir ve profilleri için bu düzeyde bir güvenlik isterler.

Instagram hesabınız özel olduğunda, sizi kimlerin takip edebileceği üzerinde tam kontrole sahip olursunuz. Birçok kişisel IG hesabı özel seçeneği tercih ederken, işletmeler, markalar ve influencer’lar çoğu durumda herkese açıktır.

Gerektiğinde profilinizi genelden özele ve özelden genele ileri geri değiştirebilirsiniz.

Özel Instagram hesaplarını görüntülemek istiyorsanız, bunu yapmanın iki yolu vardır. Birincisi onları takip etmek ve yanıtlarını beklemek. Diğeri ise casus uygulamaları kullanmaktır, ancak bu, işleri yapmanın en etik yolu değildir.

Instagram kullanan çocuklarınız veya gençleriniz varsa, onları zorbalıktan veya diğer zararlı davranışlardan korumak için bu uygulamaları kullanmak istemenizin iyi nedenleri vardır.

Eşiniz veya partneriniz söz konusu olduğunda, sizi aldattığından şüpheleniyorsanız, bu tür bir uygulama neyin peşinde olduklarını öğrenmenize yardımcı olabilir. Ancak, bu yöntemi meşru kılmaz – sadece tam olarak etik olmayan bir şeyi yaparken kendinizi haklı hissetmenizi sağlar.

Ücretsiz bir Instagram Gizli Hesap Görme sitesi arıyorsanız, güvenli veya güvenilir olmayan bazı seçeneklerle karşılaşmış olabilirsiniz.

Bu tür hizmetleri kullanırken dikkatli olmanız gerekir, çünkü birçok risk söz konusudur.

Bu hizmetin ücretsiz bir sürümünü kullandığınızda, neleri yapıp neleri yapamayacaklarının ve nasıl çalıştıklarının farkında olmalısınız.

Ücretsiz Instagram özel hesap görüntüleyicileri her zaman güvenli değildir ve cihazınızı riske atabilir. Ücretsiz sürümler de sınırlı veya kısıtlı olabilir, bu nedenle bunları yalnızca kısa bir süre için kullanabilirsiniz. Ayrıca, bazı ücretsiz görüntüleyiciler anketleri veya diğer formları doldurmanızı gerektirir; bu bazen şüpheli veya kötü amaçlı yazılım içeren bir hizmetin işaretidir.

Bu tür bir hizmet için ödeme yapmak güvenliğinizi sağlamanın bir yoludur

Arkadaşınızın özel profilini onaylatmanın bir yolunu arıyorsanız, size yardımcı olabilecek birkaç uygulama ve hizmet var.

Bu uygulamaları özel profile izinsiz bakmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca geçici veya kopya bir hesapta yeni bir kimlik oluşturabilir ve özel profile erişim talep edebilirsiniz.

Kişi sizi tanıyorsa ve talebinizi onaylamayacaksa, bu da takip talebinizi onaylamasını sağlamanın bir başka yöntemidir.

Yine de IG kullanıcısının takip isteğinizi kabul edeceğinin garantisi yoktur, ayrıca kopya veya sahte hesaplar oluşturmak Instagram’dan uzaklaştırılmak veya yasaklanmak için iyi bir yoldur.

Gizli Instagram görüntüleyici, gizli Instagram profillerini görüntüleyebilmenize yardımcı olabilecek bir hizmet veya yazılımdır.

Belki eski erkek arkadaşınız veya kız arkadaşınız içeriklerini görmenizi engellediği için özel bir Instagram hesabını görmeye çalıştınız veya belki de sadece endişeli bir ebeveynsiniz ve ne yaptıklarını görememeniz için Instagram profillerini engelleyen gençleriniz var.

Her iki durumda da, gizli bir Instagram görüntüleyici, özel Instagram profillerini görüntülemenize yardımcı olabilir ve bunu anonim olarak yapmanıza yardımcı olabilir.

mSpy gibi iyi bir araç aynı zamanda özel bir Instagram indiricisine de sahip olacaktır, böylece daha sonra görüntülemek üzere hedef hesaptaki medyayı indirebilirsiniz.

Yorum yapın