Sahibinin Haberi Olmadan Bir Cep Telefonun Konumunu Nasıl Takip Edebilirsiniz?

Birinin cep telefonun konumunu o anlamadan takip etmek günümüzde yaygın bir durumdur. Yeni teknoloji, Android ve iPhone için saptanamayan casus uygulamaları  ve gerçek zamanlı bir cep telefonu konum bulucu, cep telefonu takibini  her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Cep telefonu takip etme genellikle üç nedenden biriyle yapılır; Aldatan eşinizi takip etmek, çocuğunuzun güvenli olduğundan emin olmak veya çalışanlarınızın olması gerektiği yerde olduğundan emin olmak için. Nedeni ne olursa olsun, başka bir kişinin telefonunu izlerken tespit edilmekten kaçınmak çok önemlidir. 2020’de bir cep telefonunu nasıl takip edebileceğinizi öğrenmek ister misiniz? Android ve iPhone için tespit edilemeyen bir casus uygulaması da dahil olmak üzere bir çok yol var! Okumaya devam edin!

Bir Cep Telefonunun Konumunu Gizlice Takip Etmenin Farklı Yolları

Telefon Takip Programları

Bir Casus Takip Uygulaması Kullanın: Telefon Numarasına Göre GPS Takibi

Android ve  iPhone için olan casus  uygulamalar akıllı bir telefonun konumunu hızlı ve verimli bir şekilde bulur. Çoğu izleme yönteminde olduğu gibi, hedef telefonun konum ayarını açmanız gerekir.  GPS sinyali  yakalanabilir. Uygulama kurulduktan ve konum açıldıktan sonra, telefonun uygulama kontrol panelinizde nerede olduğunu anında göreceksiniz. Ayrıca, metinler, e-postalar, çağrı kaydı ve daha fazlası dahil olmak üzere diğer telefon ayrıntılarını görüntüleye bileceksiniz! Casus uygulamalar tespit edilemediğinden, telefon sahibi asla takip edildiğini bulamaz.

Birini kullanmakla ilgileniyor musunuz? Listemize göz atın  2021’nin en iyi telefon  casus  uygulamaları !

Google Harita

Google Haritalar Uygulamasında Konum Paylaşma

Google Haritalar mobil uygulaması aracılığıyla birinin cep telefonu konumunu gizlice görmenin bir yolu var. Bunun için yapmanız gereken tek şey, kurulum için kişinin telefonuna erişmeniz gerekecek. Eğer kişinin telefonunu alamıyorsanız  işte bunu yapabilen bir uygulama .

Gereken adımlar gerçekten basit:

 1. Hedef telefonun Google Haritalar uygulamasına gidin (telefonda yoksa indirin.)
 2. Menüye tıklayın ve konum paylaşımına gidin.
 3. “Bunu kapatana kadar gerçek zamanlı konumunuzu paylaşın” seçeneğini tıkladığınızdan emin olun.
 4. Telefonun konumunu paylaşmak için kendi telefonunuzu seçin.

Bu adımları uyguladıktan sonra, kendi cihazınızdan herhangi bir cep telefonunun konumunu izleyebilirsiniz. Bu izleme yöntemi hakkında daha fazla bilgi için, Tıklayın .

12 Comments

 1. Rıdvan Tarın 9 Eylül 2021
 2. Miyase Altun 21 Eylül 2021
 3. Jenand 6 Ekim 2021
  • Emirhan 29 Ocak 2022
   • emnlp2016 23 Şubat 2022
  • ertugrul 8 Şubat 2022
   • emnlp2016 23 Şubat 2022
 4. okan 23 Ocak 2022
  • emnlp2016 23 Şubat 2022
 5. Halime yıldız 8 Mart 2022

Leave a Reply