Anasayfa » WhatsApp » En iyi WhatsApp Çevrimiçi Takip Programı

En iyi WhatsApp Çevrimiçi Takip Programı

En iyi WhatsApp Çevrimiçi Takip Programları aramak zor olabilir ve eğer yaptığınız şey buysa, doğru yerdesiniz. Bu kılavuzda, WhatsApp için casus uygulamaların nasıl kullanılacağından nasıl çalıştıklarına ve güvenli olup olmadıklarına kadar tüm önemli yönlerini ele alıyoruz.

Ayrıca, ihtiyaçlarınıza en uygun olanı bulmanıza yardımcı olmak için en iyi 5 WhatsApp Takip Uygulamasını sıralıyor ve inceliyoruz. Listemizde hangi uygulamaların üst sıralarda yer aldığını ve işinizi görüp görmeyeceğini öğrenmek için okumaya devam edin.

5 En İyi WhatsApp Çevrimiçi Takip Programları

Çok sayıda WhatsApp casus aracı mevcut olduğundan, hangilerinin kullanmaya değer olduğunu bilmek zor olabilir. Bu yüzden uzmanlarımız hepsini denedi ve test etti.

Size uzmanlarımızın en iyi 5 Whatsapp Takip uygulaması listesini sunmanın yanı sıra, her birini inceledik ve neden listeye girdiklerine dair fikir verdik. Öyleyse, bakalım:

1) mSpy - Genel Olarak, En İyi Whatsapp Takip Uygulaması

En İyi WhatsApp Çevrimiçi Takip Programları

mSpy çocuğunuzun WhatsApp etkinliklerini izlemeyi basitleştiren harika bir WhatsApp takip aracıdır. Sonuç olarak, mSpy uzmanlarımızın bir numaralı seçimidir. Peki, uygulamayı bu kadar harika yapan nedir? İlk olarak, mSpy Android ve iOS dahil olmak üzere çeşitli işletim sistemleriyle uyumludur. Yani izlemek istediğiniz kişinin iPhone ya da Samsung cihazı olsun, WhatsAp’larını kolayca takip edebilirsiniz. Bununla birlikte, Android kullanıcılarına sunulan işlevselliğin daha üstün olduğunu ve onu Android için en iyi takip uygulamalardan biri haline getirdiğini unutmayın, ancak iOS kullanıcıları yine de özelliklerin çoğuna erişebilir.

mSpy’ın bir başka etkileyici özelliği de, başkalarının Whatsapp mesajlarını, gönderilmiş, alınmış veya tamamen fark edilmeden silinmiş olsun, izlemenize izin vermesidir. Ayrıca, gelen ve giden aramaları ve Facebook, Tinder, Instagram, Messenger, Telegram, Viber, iMessage ve Snapchat gibi diğer sosyal medya uygulamalarındaki etkinlikleri de izleyebilirsiniz.

Ayrıca, fotoğraflar ve videolar gibi herhangi bir medyayı görüntüleyebilir ve bunların gönderilip gönderilmediğini görebilirsiniz. Ayrıca, kullanıcının tüm web tarayıcısı etkinliklerine ve geçmişine erişebilirsiniz.

Ek olarak, takip ettiğiniz WhatsApp kullanıcısı bir Android cihaza sahipse, kullanıcının konum açısından nerede olduğunu, ziyaret ettiği yerleri ve izlediği rotaları görmek için GPS özelliğini kullanabilirsiniz. Ayrıca, belirli web sitelerine erişimlerini kısıtlayabilir ve anahtar kelime uyarıları ayarlayabilirsiniz.

mSpy uygulama mağazalarında bulunmadığından, kurulum biraz zordur. Bununla birlikte, kullanıcılar mSpy web sitesinde kurulumun nasıl tamamlanacağına dair ayrıntılı talimatlar bulabilirler.

Son olarak, kullanıcılar mSpy’ın aylık, üç aylık veya yıllık plan içeren biraz daha yüksek fiyatlı üç paket sunduğunu göreceklerdir. Yıllık planı daha uygun maliyetli bulsanız da, yine de nispeten pahalıdır.

Artıları:

 • Uygulama tespit edilmeden çalışır
 • Tarayıcı geçmişi görüntülemeyi destekler
 • SMS ve Anlık Mesaj içeriğini kaydeder

Eksileri:

 • Her cihaz için ayrı bir aboneliğe ihtiyacınız olacak

2) EyeZy - Güçlü Özelliklere Sahip Güvenilir WhatsApp Takip Aracı

Eğer “her şeyi, her yerde görmek” istiyorsanız, eyeZy sizin için en iyi WhatsApp takip uygulamasıdır. Sloganından da anlaşılacağı gibi, uygulama fark edilmeden başka bir WhatsApp kullanıcısının dijital ayak izini takip etmeyi kolaylaştıran bir dizi özellik sunuyor.

Gizli takibe ek olarak, eyeZy hızlı ve kolay kurulum ve kullanımı basitleştiren özel senkronizasyon araçları sunar. Ancak, hedef cihaz bir iOS işletim sistemi çalıştırıyorsa, uygulamanın çalışması için telefonu jailbreak yapmanız gerekecektir.

Bir kez kurulduktan sonra, kullanıcılar eyeZy’nin bir keylogger, WhatsApp’ın üzerinde ve ötesinde çeşitli sosyal medya uygulamaları, bir ekran kaydedici ve alınan, gönderilen veya silinen e-postalara ve mesajlara erişim dahil olmak üzere çeşitli özellikler sağladığını göreceklerdir. Ayrıca, arama kayıtlarını ve kişileri görüntülemenizi sağlarken, GPS işlevi hedef telefonun ve kullanıcısının nerede olduğunu izlemeyi kolaylaştırır.

Ek olarak, dosya bulucuyu kullanarak, WhatsApp aracılığıyla gönderilen fotoğraflar ve videolar gibi cihazda depolanan dosyalara ve medyaya göz atabilirsiniz. Bunun yanı sıra, kullanıcının web tarayıcı geçmişini ve arama etkinliğini görüntüleyebilir ve hatta seçtiğiniz web sitelerine veya uygulamalara erişmesini engelleyebilirsiniz.

eyeZzy’nin sunduğu bir diğer olağanüstü özellik ise yapay zeka uyarılarıdır. Kullanıcının telefonunu sürekli kontrol etmek zorunda kalmak yerine, eyeZy cihazda bir etkinlik olduğunda size bildirim göndermek için yapay zeka kullanır.

Son olarak, eyeZy bir aylık, üç aylık ve yıllık plan olmak üzere üç paket sunuyor.

Artıları:

 • Rekabetçi fiyatlandırma
 • Bir ekran kaydedici içerir
 • Silinen mesajları geri getirir

Eksiler:

 • iOS cihazlarda o kadar işlevsel değil

3) uMobix - Android ve iOS için En İyi WhatsApp Takip Uygulamalarından Biri

Çoğu WhatsApp takip aracı sizi periyodik olarak güncellerken, uMobix uygulamanın gerçek zamanlı olarak güncellenmesini sağlayan benzersiz bir özellik sunar ve sizi her zaman haberdar eder. Geliştiriciler uMobix’i iOS ve Android cihazlarla uyumlu olacak şekilde yaratmış olsalar da, iPhone’u olanlar daha fazla işlevsellik ve birkaç ek özellik deneyimleyecek ve bu da onu en iyi iPhone casus uygulamalarından biri haline getirecektir.

Dolayısıyla, uMobix’i kullanmak istiyorsanız, önce bir plan seçmeniz gerekecektir. Bir aylık, üç aylık veya yıllık plan arasında seçiminizi yaptıktan ve satın alma işleminizi gerçekleştirdikten sonra, uygulamayı hedef telefona kurabilirsiniz. En iyi WhatsApp takip uygulamalarının birçoğunun kurulumu zor olsa da, uMobix’in yazılımının indirilmesi ve cihaza uygulanması sadece beş dakika sürer.

Kurulduktan sonra, uygulamayı kontrol panelinden kontrol etmenin ve gezinmenin kolay olduğunu göreceksiniz. Dolayısıyla, çeşitli özellikleri keşfetmekte ve kullanmakta sorun yaşamazsınız.

Peki, hangi özellikleri bulmayı bekleyebilirsiniz? İlk olarak, uMobix gerçek zamanlı güncellemeler sağlar, böylece döngü içinde kalırsınız. Ek olarak, kullanıcı mobil cihaza yeni bir sim kart takarsa ve yeniden adlandırılan ve silinen kişileri vurgularsa uyarılırsınız. Ayrıca, uMobix’i kullanarak hedef cihazdan giden aramaları ve mesajları kısıtlayabilirsiniz.

Bu benzersiz işlevlerin yanı sıra uMobix, web tarayıcı etkinliğini görüntüleme, WhatsApp dışındaki diğer sosyal uygulamaları yönetme, silinmiş arama verileri, coğrafi bulucu ve keylogger gibi bir casus uygulamanın tipik özelliklerini sunar.

Son olarak, uMobix bu takibi fark edilmeden gerçekleştirmenize izin verirken, hedef cihazın pilini hızla tüketir ve bu da şüphe uyandırabilir. Bu yüzden bunu aklınızda bulundurun.

Artıları:

 • Sosyal medya takibi sağlar
 • Tıkla-engelle seçeneği sunar
 • Kullanımı kolay

Eksileri

 • Çok fazla pil gücü kullanır

4) Hoverwatch - Kullanımı En Basit WhatsApp Takip Uygulaması

Ara sıra, uzmanlarımız Hoverwatch gibi mükemmel özellikler sunan ve gezinmesi kolay bir WhatsApp takip uygulaması ile karşılaşırlar. Geliştiriciler uygulamayı son derece iyi tasarladıkları ve kullanıcı dostu bir arayüz ekledikleri için, yeni kullanıcılar bile kolayca yollarını bulacaktır.

Basit tasarımının yanı sıra Hoverwatch, kullanıcıların görünmez ve tespit edilemez kalırken diğer WhatsApp kullanıcılarını izleyebilmelerini sağlar. Ayrıca, uzmanlarımız uygulamayı WhatsApp, Viber, Telegram, Facebook Messenger, Gmail Sohbetleri, Snapchat ve Reddit gibi mesajlaşma uygulamalarını izlemek isteyenler için en iyi seçenek haline getiren derinlemesine mesajlaşma izleme özelliğine dikkat çekiyor. Ek olarak, SMS ve MMS mesajlarını ve bunlara ekli tüm medyaları izlemek ve gelen veya giden aramaları kaydetmek Hoverwatch ile kolaylaşır.

Bu işlevler harika olsa da, Hoverwatch henüz uygulamanın bir iOS sürümünü sunmadığından yalnızca Android cihazları kullananlar tarafından kullanılabilir. Ancak, Hoverwatch Windows ve macOS işletim sistemleriyle uyumludur, böylece uygulamayı bilgisayarlarınızda kullanabilirsiniz.

Son olarak, Hoverwatch Kişisel, Profesyonel ve İşletme olmak üzere üç plan sunuyor. Profesyonel ve Kurumsal seçenekler daha makul bir fiyata gelirken, kullanıcılar Kişisel planın en pahalı olduğunu göreceklerdir.

Artıları:

 • Kullanıcılar tamamen görünmez olur
 • Derinlemesine mesajlaşma takibi
 • Kullanımı kolay

Eksileri:

 • iOS/iPhone’lar için mevcut değil

5) Spyic

Birçok WhatsApp takip aracı mükemmel takip işlevleri sunsa da, birçok kullanıcı Spyic’in takip yeteneğini bir üst seviyeye taşıyan birkaç ek özellik sağladığını iddia ediyor. Dahası, Spyic diğer WhatsApp kullanıcılarını fark edilmeden izlemenizi sağlayan ve tüm bilgileri koruyan güvenli, emniyetli bir platform sağlar.

Buna ek olarak, Spyic, hedef telefonun ve kullanıcısının nerede olduğu konusunda sizi güncel tutacak en doğru GPS izleme sistemlerinden birine sahiptir. Sosyal medya izleme, arama günlükleri, WhatsApp izleme ve keylogger gibi diğer özel izleme özelliklerini de bulabilirsiniz.

Uyumluluk açısından, geliştiriciler Spyic’i Android ve iOS cihazlarda sorunsuz çalışacak şekilde tasarladılar.

Olağanüstü işlevselliğinin yanı sıra, Spyic’in kurulumu kolaydır ve uygulamayı yüklemeden önce hedef cihazı jailbreak yapmanızı veya rootlamanızı gerektirmez. Ayrıca, herhangi bir zorluk yaşarsanız, Spyic’in müşteri destek ekibi size yardımcı olmak için 7/24 hizmetinizdedir.

Son olarak, Spyic kullanıcıların abone olması için üçü Android ve üçü iOS için olmak üzere altı paket sunuyor. Kaç cihazı takip etmek istediğinize bağlı olarak istediğiniz planı seçerken, iOS planlarının Android planlarından biraz daha pahalı olduğunu göreceksiniz.

Artıları:

 • Tespit edilemez.
 • Kamera ve mikrofona uzaktan erişim sağlar.
 • Doğru GPS takibi.

Eksileri:

 • Coğrafi sınırlama mevcut değil

Whatsapp Takip Uygulamaları Nasıl Çalışır?

En iyi WhatsApp takip uygulaması bir Android ya da iOS cihaza yüklenir ve kullanıcıya cihazdaki tüm verilere erişim sağlar. Uygulama doğru bir şekilde yüklendikten sonra, casus uygulamalar doğru iOS, bilgisayar ve Android tuş kaydediciler sunduğundan, uygulama kullanıcısı sosyal medya ve mesajlaşma uygulamalarını her tuş vuruşuna kadar izleyebilir. Ayrıca, aramaları kaydedebilir veya dinleyebilir, MMS ve SMS mesajlarını görüntüleyebilir, cihazda depolanan medyayı görüntüleyebilir, GPS kullanarak cihazı (ve sahibini) izleyebilir ve sahibinin web tarayıcı geçmişine bakabilirler.

Uygulamayı hedef cihaza yükledikten sonra, cihaz verilerini kendi mobil cihazınızdan veya çevrimiçi olarak bir bilgisayardan erişebileceğiniz kontrol yazılımına gönderir. Ek olarak, bu kontrol yazılımını eşinizin veya çocuğunuzun telefon verilerini almak için kullanabilirsiniz.

Bu WhatsApp takip araçları hedef cihazın arka planında çalıştığından, neredeyse tespit edilemezler ve gerekli tüm verileri gizlice izlerler. Ayrıca, uygulamanın simgesi hedef cihazda görüntülenmez ve uygulamanın yüklü olduğuna ve veri topladığına dair herhangi bir izi ortadan kaldırır.

Hedef Telefon Olmadan Birinin Whatsapp Mesajları Nasıl Takip Edilir?

Genellikle, hedef telefona sadece birkaç dakikalığına erişmeniz gerekir, çünkü çalışması için en iyi WhatsApp takip uygulamalarını doğrudan cihaza yüklemeniz gerekir. Ek olarak, geliştiriciler Android telefonları, WhatsApp takip araçlarını cihaza fiziksel olarak yüklemeden kuramayacağınız şekilde tasarlarlar.

Ancak, WhatsApp’ta casusluk yapmak için en iyi uygulamayı bir iOS cihazına yüklemek istiyorsanız, bulut ve cihaz arasında iki yönlü bir senkronizasyon sunan iCloud yedeklemesini kullanarak bunu uzaktan yapabilirsiniz.

Ancak, uygulamayı uzaktan yüklemek için hedef cihaz kullanıcısının iCloud yedekleme kimlik bilgilerine ihtiyacınız olacaktır. Ayrıca, iCloud’da oturum açmak için hedef telefona gönderilen gerekli iki faktörlü kimlik doğrulama kodunu girmeniz gerekecektir. Yani yine de aygıta fiziksel erişime ihtiyacınız olacak.

Whatsapp Takip Uygulamaları Güvenli mi?

Geliştiriciler, en iyi WhatsApp takip uygulamalarını güvenli olacak şekilde tasarlar ve verileri şifrelenmiş formatlarda göndermelerini sağlayarak uygulama kullanıcısı dışında herhangi birinin bilgilere erişmesini engeller. Dahası, şifreleme o kadar güvenlidir ki hedef cihazın sahibi bile buna erişemez.

Son olarak, yalnızca uygulamaya abone olan ve WhatsApp takip araçları uygulaması için giriş kimlik bilgilerine sahip olan kişi bu bilgilere erişebilir.

WhatsApps için Ücretsiz Android ve iPhone Takip Uygulamaları

En iyi Whatsapp takip uygulamalarının birçoğu kaydolmanızı ve abonelik için ödeme yapmanızı gerektirse de, ücretsiz versiyonları da mevcuttur. Ancak, bunlar başlangıçta cazip görünse de, bu sürümlerin sundukları genellikle sınırlıdır ve çoğu, çalışmadan önce hedef cihazı rootlamanızı veya jailbreak yapmanızı gerektirir.

Kurulumu zor olmasının yanı sıra, ücretsiz indirilen bir WhatsApp takip uygulaması genellikle aramaları dinleme veya sosyal medya uygulamalarını izleme gibi daha temel özellikleri sunmaz.

Bu nedenle, bu ücretsiz sürümler ilk başta harika görünse de, birinin WhatsApp’ında nasıl casusluk yapılacağı konusunda en iyi çözümü sağladıklarından emin değiliz. Bunun yerine, bu kılavuzda vurgulanan en iyi telefon takip uygulamalarından birini denemenizi öneririz.

Whatsapp Takip Uygulaması Nasıl Kurulur?

Bir takip uygulaması kullanarak birinin WhatsApp’ını nasıl gözetleyeceğinizi öğrenmeye hazırsanız, bu bölüm tam size göre. Burada, adım adım ele alıyoruz ve bu uygulamalar gibi WhatsApp takip uygulamalarını nasıl kullanacağınızı gösteriyoruz.

Birinci Adım: mSpy'a Kaydolun ve Bir Hesap Oluşturun

Öncelikle, ücretli bir plana kaydolmanız gerekir. Bu yüzden, mSpy web sitesini açın ve yeşil “Şimdi Dene” butonuna tıklayın. Ardından, açılan sayfada e-posta adresinizi girin ve mSpy hesabınızı oluşturun. Son olarak, takip etmek istediğiniz cihaza göre abonelik planınızı seçin.

İkinci Adım: mSpy'ı Hedef Cihaza Kurun

Planınızı satın aldıktan sonra, mSpy size hesap bilgilerinizi ve ayrıntılı kurulum talimatlarını e-posta ile gönderecektir. Bu nedenle, gelen kutunuza gidin, mSpy’dan gelen e-postayı bulun ve hazır olduğunuzda, e-postadaki talimatları izleyin ve uygulamayı hedef cihaza yükleyin.

Burada, uygulamayı indirmek için hedef telefondaki Chrome tarayıcısına indirme bağlantısını (e-postada verilen) yazmanız gerekir. Ardından, tüm güvenlik izinlerine izin verin ve kurulum sihirbazını izlemeden önce uygulamayı indirin. Son olarak, mSpy’ın size e-postada gönderdiği kimlik bilgilerini girin ve işiniz bittiğinde “Kurulumu Tamamla” düğmesine tıklayın.

Üçüncü Adım: İzlemeye Başlayın

Uygulamayı hedef cihaza yükledikten sonra, mSpy çevrimiçi kontrol panelinize gidebilirsiniz. Burada oturum açtıktan sonra, takip ettiğiniz telefonu adlandırabilir ve model numarasını, markasını ve telefon numarasını girebilirsiniz. Ve işte bu kadar. Artık telefonu izlemeye başlayabilirsiniz.

Sonuç: 2022 için en iyi WhatsApp Takip Uygulaması Hangisi?

En iyi WhatsApp takip uygulamalarının birçoğu olmasına rağmen, hangisinin sizin için doğru olduğunu bilmek zor olabilir çünkü tüm uygulamalar ihtiyaç duyabileceğiniz özellikleri sağlamaz. Ancak, bu kılavuzda vurgulanan uygulamalardan herhangi birini denemek sizi doğru yola sokacaktır.

Ancak, WhatsApp’ta casusluk yapmak için en iyi uygulamanın hangisi olduğu konusunda bizim fikrimizi sorarsanız, mSpy’ı öneririz. Yani, geride kalmayın. Bunun yerine, mSpy’a kaydolun ve WhatsApp’ı bir profesyonel gibi izlemeye başlayın.

mSpy - En İyi Telefon Takip Uygulaması
5/5

SSS

Evet. Bir kullanıcının telefonuna en iyi WhatsApp casus uygulamasını yükleyerek, telefonunu fiziksel olarak elinizde bulundurmadan WhatsApp aramalarını, mesajlarını ve medyasını izleyebilirsiniz. Bu uygulamalar WhatsApp’ı uzaktan takip etmenizi sağladığından, başka bir şehirde olsalar bile WhatsApp’larını gözetleyebilirsiniz.

Birinin telefonunda casusluk yapmanıza yardımcı olacak birçok WhatsApp casus aracı mevcut olsa da, mSpy’ı kullanmanızı öneririz. Bir cihazı fark edilmeden izlemenize izin vermenin yanı sıra, rekabetçi fiyatlı planlar ve web tarayıcı geçmişi ve mesajlaşma görüntüleme (WhatsApp gibi), sosyal medya izleme, arama kaydı ve GPS izleme dahil olmak üzere çeşitli özellikler sunar.

Fark edilmeden arka planda çalışacak ve hedef cihazın ana ekranında bir simge göstermeyecek şekilde tasarlanmış olmalarının yanı sıra, en iyi WhatsApp takip uygulaması antivirüs yazılımları tarafından tespit edilmez. Bununla birlikte, bazı casus uygulamalar çok fazla pil gücü kullanır, bu nedenle bunu aklınızda bulundurun.

WhatsApp takip uygulamalarının çoğu Android cihazlarda kullanılmak üzere tasarlanmış olsa da, mSpy, uMobix ve Hoverwatch gibi olağanüstü işlevsellik sağlayan birkaç uygulama vardır. Ayrıca, Hoverwatch kullanımı en basit uygulamadır, bu da onu yeni kullanıcılar için ideal hale getirir.

Bir WhatsApp takip uygulaması, platform üzerinden gönderilen mesajları ve medyayı görüntülemeyi kolaylaştırırken, kullanıcıların Viber, Google Chats, Telegram, Instagram, Facebook Messenger ve Snapchat dahil olmak üzere diğer uygulamalardan gelen mesajları görüntülemelerine de olanak tanır.

Yorum yapın