Anasayfa » WhatsApp » Hedef Telefon Olmadan WhatsApp Hesabı Hackleme (%100 Çalışan Method)

Hedef Telefon Olmadan WhatsApp Hesabı Hackleme (%100 Çalışan Method)

Birinin WhatsApp hesabını hacklemeyi mi düşünüyorsunuz? WhatsApp, milyonlarca internet kullanıcısı tarafından kullanılan oldukça popüler ücretsiz bir platformdur. Basit ve kullanışlı özellikleri sayesinde Android cihazlardan, iOS telefonlardan, bilgisayardan mesaj, video, fotoğraf ve ses dosyası alışverişi yapmanızı sağlar Kolayca bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Birçok insanın WhatsApp hesaplarını hackleyip istedikleri kişilerin önemli datalarını ve aktivitelerini görmek istemeleri sıradışı bir durum değil. Eğer WhatsApp hesabını bir casus yazılım kullanarak hacklemek istiyorsanız, gerçekten işe yarayan casus uygulamaları öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin. Casus uygulama kullanırken (mSpy ya da FlexiSpy gibi uygulamalar) kullanabileceğiniz ipuçlarını, WhatsApp konuşmalarını, ekli videoları, ses kayıtlarını silinseler bile elde etmek için vereceğimiz ipuçlarını bulabilirsiniz.

BAŞLIKLAR

WhatsApp Sohbet Geçmişini Hackleme

WhatsApp, kullanıcısının akıllı telefonlar ve diğer mobile cihazlardan ücretsiz ve şifreli mesajlar göndermesini, görüntülü ve sesli aramalar yapmasını sağlayan bir mesajlaşma platformudur. Bu yüzden de internet  kullanıcıları arasında oldukça popülerdir.

Ebeveynler, işverenler ve hemen herkes WhatsApp hesaplarına erişmelerini ve WhatsApp üzerinden güncellenen bütün yeni özellikleri izlemelerini sağlayabilecek bir casus program kullanmak ister. Piyasada indirebileceğiniz birçok uygulama mevcuttur. Hangisinin sizin için en iyisi olduğunu merak mı ediyorsunuz?

mSpy ile Sohbetleri Hackleyin

whatsapp hackleme

WhatsApp üzerinden iletişimi izleme konusunda ilk olarak mSpy’ı ele alacağız, iPhone ve Android telefonlar üzerinde çalışabilen ve hedef cihazlarda WhatsApp dosyalarını izlemenizi sağlayan bir casus program.

WhatsApp mesajlarını hacklemek ve çalışanlarınızın, çocuğunuzun ve diğer aile bireylerinizin bu popüler mesajlaşma uygulaması üzerindeki aktivitelerini görüntülemek için aşağıdaki basit adımları takip edin.

mSpy’ı indirmek oldukça kolay bir işlem. Resmi websitesini ziyaret edip sadece birkaç yere tıklamanız yeterli. Bunun için teknolojide üstün bir yeteneğiniz olması gerekmiyor.

1. Root işlemi yapılmış iPhone ya da Android cihazda indirme ve kurulum işlemini başlatın. Uygulamanın kullanılan sistemle uyumlu olmasına dikkat edin.

2. Araç indirilir indirilmez WhatsApp üzerindeki mesajları izlemeye başlar

3. Uygulama kullanıcının WhatsApp hesabındaki bilgileri direkt olarak sizin online kullanıcı portalınıza aktarır. Burada WhatsApp datasını gerçek zamanlı olarak görüntüleyebilirsiniz.

4. WhatsApp kayıtlarını ve konuşmaları görüntüleyebilmek için online panele giriş yapmalısınız

5. Kaydedilen konuşmaları görüntülemek mi istiyorsunuz? Kontrol panelinden IMs kısmına tıklayın ve çıkan listeden WhatsApp’ı seçin.

6. Belirli kelimeleri bulmak için aramalar yapabilirsiniz

7. Bütün konuşmaları okumaya vaktiniz yok mu? Istediğiniz zaman ihtiyacınız olan konuşmaları indirebilirsiniz.

mSpy Kullanarak Whatsapp Hesabı Hacklemenin Avantajları

Bu uygulamayı indirdiğinizde yararlanabileceğiniz tek özellik WhatsApp mesajlarını görüntüleme özelliği değil.

✅ Sosyal medya mesajlarına kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz örneğin Facebook hesabını hackleyebilir ve buradan ya da diğer mesajlaşma uygulamalarından yapılan aramalara kadar görüntüleyebilirsiniz.

✅  GPS izleme özelliği de kullanabileceğiniz özellikler arasındadır.

✅  Internet aktivitelerini görüntüleyebilir hedef cihazdan ziyaret edilen bütün websitelerine ulaşabilirsiniz

✅  Uygulama aynı zamanda ekran aktivitelerini izlemenizi ve hedef cihazın çevre seslerini gerçek zamanlı olarak dinleyebilmenizi de sağlar.

Neden birinin WhatsApp mesajlarını hacklemek istiyorsunuz? Ebeveynler çocuklarını siber zorbalıktan korumak ve riskli davranışlardan uzak tutmak isteyebilir. İşverenler çalışanlarının performansını izlemek ve data sızmalarını önlemek isteyebilir.

Kurtarma Yazılımını Kullanarak WhatsApp Hesabı Hacklemek

iOS ve Android cihazlar için kullanılan ücretsiz bir data kurtarma programı olan Dr. Fone’u kullanabilirsiniz.

Hedefiniz bir iPhone ve yapmak istediğiniz WhatsApp mesajlarını izlemek mi? Başarmak için şu adımları izleyin:

  • App Store’dan Dr. Fone uygulamasını indirin ve kurun.
  • Repair butonunu bulun, tıklayın ve WhatsApp kısmını kontrol edin.
  • Taramaya başlatın ve bitmesi için bekleyin
  • Kurtarmak istediğiniz belli WhatsApp dosyalarını seçin
  • Recover butonuna tıklayarak yedeklenen WhatsApp dosyalarını görüntüleyin.

WhatsApp dosyalarını Android bir cihazdan mı çıkarmak istiyorsunuz? İşlem hemen hemen iOS’taki işlemle aynı olacaktır. Aynı adımları takip edebilirsiniz.

Telefon Olmadan Whatsapp Mesajlarını Hackleyin

Aynı kurtarma yazılımı iCloud ve iTunes yedeklemeleri için de geçerlidir ve yukarıda anlatılanla hemen hemen aynıdır.

  • Fone uygulamasını açın ve Repair butonuna tıklayın
  • Recover butonuna tıklayın ve son iTunes yedeklemesindeki dataları kurtarın
  • Taramaya başla butonuna tıklayın ve ihtiyacınız olan dosyaları seçin
  • Seçilen WhatsApp mesajlarını, videoları ve diğer dosyaları bilgisayarınıza aktarın.

Söz konusu iCloud’dan data çıkarmak olduğunda da yine aynı adımları izleyebilirsiniz, tek yapmanız gereken iCloud hesabına giriş yapmaktır.

WhatsApp Hacklemek İçin Fotoğraf Göndermek

Bu method hedef telefon olmadan WhatsApp hesaplarını hacklemek içindir. Nasıl olduğunu merak mı ediyorsunuz? Gerekli kodları bir fotoğrafa eklemeniz ve bu fotoğrafı da kurbana yollamanız gerekmektedir. Kullanıcı bu fotoğrafı açtığı zaman kod çalışmaya başlayacak, cihazı etkileyecek ve size ihtiyacınız olan bütün Whatsapp dosyalarını verecektir.

Bu method kolay değil. Güçlü kodlama skilleri gerektirir ve başlangıç seviyesi için uygun değildir. Ayrıca fotoğraf yolu ile WhatsApp hesabını eklemek kullanıcının mesajlarını ve diğer önemli dosyalarını da etkileyebilir. WhatsApp hesabı ise saniyeler içerisinde hacklenebilir.

Şimdi nasıl Whatsapp hesabının hackleneceğini biliyorsunuz. Birinin mesajlarını okumak, aktivitelerini görüntülemek, ortak dosyalarına ve fotoğraflarına ulaşmak istediğinize bir Whatsapp hesabını hacklemek için farklı yolları sizinle paylaştık.

Daha fazla öneri mi lazım? Bu makaleye bakabilirsiniz.  Whatsapp Takip Programı- 3 En iyi Uygulama

Yorum yapın