Anasayfa » WhatsApp » WhatsApp Mesajlarını Görüntüleyin ve Online WhatsApp Hesaplarını Hackleyin

WhatsApp Mesajlarını Görüntüleyin ve Online WhatsApp Hesaplarını Hackleyin

Son Güncelleme 22 Aralık 2022 ago by emnlp2016

Casus uygulamalar artık yalnızca araştırma şirketleri ya da polis tarafından kullanılmıyor. Günümüzde bu tarz servisler yasal hale getirildi ve halk tarafından da kullanılmaya başlandı. WhatsApp ve benzer birçok diğer uygulama da farklı sosyal gruplar arasında daha popüler hale geldi. Birçok farklı casus uygulaması farklı amaçlar için kullanılabilir.

Bu Amaçlardan Bazı Popüler Olanlar:

Neyse ki söz konusu bu tarz casus uygulamalar kullanmak olduğu zaman işin profesyonel yanı kadar kişisel yanı da önemli hale geliyor.

Eğer casusluk etmek ya da casusluk etmek zorunda olmaktan utanıyorsanız bir mesaj masterı olmak için bu WhatsApp ipuçları ve numaralarını okuyabilirsiniz. Eğer bir Whatsapp hesabı hacklemek istiyorsanız buna bir göz atın.

Birini Gözardı Ettiğinizde bunu Gizleyin

Bazen aramalara ya da WhatsApp üzerinden gönderilen mesajlara dönmeye vaktimiz olmayabilir. Fakat bu bizimle iletişime geçilmeye çalışıldığını fark etmediğimiz anlamına gelmez. Zaman zaman “Mesajı Oku” butonuna basabilirsiniz. Bazı insanlar gerçek olmasa bile onlardan sakınmaya çalıştığınızı düşünebilir ve hayal kırıklığına uğrayabilirler. Birilerine çok değer veriyorsanız fakat cevap vermeye vaktiniz yoksa, kullanabileceğiniz bir WhatsApp ipucu mevcut.

Tek yapmanız gereken Ayarlar kısmına gitmek , Hesap kısmından Gizlilik bölümünü seçmek, Okundu işaretine gelmek. Bu seçeneklerden mavi tik kısmını kaldırın. Bu fonksiyonu kapatarak size mesaj atan kişilerin gerçekten mesajı görüp görmediğinizden emin olmamasını sağlayabilir (tabii partneriniz eğer cep telefonu aktivitelerinizi görmesini sağlayan casus uygulamalardan birini kullanmıyorsa).

WhatsApp kullanırken eğer cihazınızı uçak moduna alırsanız, sürekli olarak sinir bozucu bildirimler almak zorunda kalmazsınız. Eğer telefonunuzun uçak modunu kapamadan önce mesaj penceresine gelmezseniz, mesaj okunmamış olarak görünecektir.

Hedef Telefon Olmadan WhatsApp Hesabı Hackleme

Birinin WhatsApp hesabını hacklemeyi mi düşünüyorsunuz?

En iyi WhatsApp Çevrimiçi Takip Programı

Sizler için en iyi 3 uygulamayı yöntem belirledik. Makalemizi kesinlikle okuyun.
Tavsiye

“Son Görülme”nizi Herkesten Saklayın

WhatsApp kullanırken birilerinin mesajlarına cevap vermek zorunda olmadan rahat etmek mi istiyorsunuz? Mesajlarını göz ardı ettiğiniz kişilerin bunu fark etmesini sağlayan tek özellik mavi tik özelliği değldir. “Son Görülme” alternatifinin de farkına varmışsınızdır. Sizi izlemek isteyen kişiler için çok da hoş bir fırsat değildir.

Ayrıca bazen mesajlarla rahatsız edilmek istemeyebilir, online varlığınızı gizlemek de isteyebilirsiniz. Eğer istenmeyen konuşmalardan kaçınmak istiyorsanız Ayarlar > Gizlilik > Son görülme sekmesine gelebilir ve ilk ipucunda bahsedilen adımı izleyebilirsiniz. Whatsapp kullanırken suçluluk duygusundan böylece uzaklaşabilirsiniz.

Silinmiş Mesajları Geri Getirmek

Belki de önemli mesajlarınızdan bazılarını yanlışlıkla sildiniz. Bu mesajlar bazı iletişimleri kanıtlayabilir ve birçok farklı durumda işinize yarayabilirler. WhatsApp sohbet geçmişini temizleyen birinin mesajlarını izlemek isteyebilirsiniz.

Bunu yapmanın en iyi yollarından biri günlük olarak Whatsapp mesajlarınızı yedeklemektir. Mesajlarınızı tekrar okumak istediğiniz zamanlar için bu harika bir casus adım olacaktır. Cloud cep telefonu bilgilerinizin güvenli şekilde saklandığı bir depolama yeridir. Ayrıca gerekli içeriklerinizi yanlışlıkla silerseniz yine buradan mesajlarınızı kurtarmanın keyfini sürebilirsiniz.

Bu endişeli ebeveynler ve çocuklarının doğruyu söylediğinden emin olmak isteyen ya da basitçe onlara göz kulak olmak isteyen ebeveynler için harika bir ipucu. Ayrıca da bir ebeveyn olarak kullanabileceğiniz bir kontrol casus yazılımını da buradan bulabilirsiniz.

Sesinizi Kullanarak Bir WhatsApp Mesajı Oluşturun

Eğer Siri casus yazılımının tamamen gereksiz olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Artık WhatsApp üzerinden sesinizi kullanarak mesaj oluşturmanız da mümkün. Uygulamada ellerinizi kullanmadan mesajlaşmanızı sağlayan en yeni fonksiyonlardan biri de bu. En güncel WhatsApp versiyonunu indirebilir ve “Hey Siri, Kız arkadaşıma bir mesaj yolla” gibi bir emir kullanarak WhatsApp üzerinden sesiniz ile mesaj yollayabilirsiniz.

Kolayca mesajları izlemenizi sağlayacak bir sürü farklı casus uygulama mevcut. Bu websitesini kullanarak bu uygulamalardan bazılarının kısa inceleme yazılarını okuyabilirsiniz.

Kişisel Sağlığınız için Grup Konuşmalarını Sessize Alın

Hepimiz zaman zaman önemli detayları unutabiliyoruz. Eğer her küçük adımı izlemek istiyorsanız, bu seçenek sizin için. Ne zaman bir iş görüşmesine ya da konferansa katılacağınızı hatırlayamadığınızı varsayalım. Birçok farklı faktör mobil telefon kullanıcılarını asıl amaçlarından kolayca saptırabilir: oyunlar, videolar vb.

WhatsApp kullanırken bütük kırmızı butona basarak bu soruna çözüm getirebilirsiniz. Sohbete gelin ve kişi isminin olduğu yere tıklayarak sohbet ayarlarının olduğu bölüme ulaşın. Mute-Sessize Al butonunu tıklayarak belirli zaman aralıkları seçebilir “Seninle şu an konuşmak istemiyorum” için 8 saat, “Lütfen bir daha görüşmeyelim” için bir yıllık zaman dilimini tercih edebilirsiniz.

Kameranızda Uygunsuz Fotoğraflar Çıkmasını Engelleyin

Fotoğraf çekmeyi ve paylaşmayı seven bir arkadaş grubunuz olabilir fakat birilerinin yanlışlıkla ya da bilerek size uygunsuz fotoğraflar yollamasını istemezsiniz. Bu, diğerlerinin sizi izlemesi için harika bir yoldur. Insanların ne düşüneceğini kim bilebilir ki?

Aniden gelen mesaj utançları Whatsapp Ayarlar Menüsünden sohbetler kısmındaki Gelen Medyaları Indir kısmında değişiklik yaparak kolayca çözülebilir. Bu sayede gelen mesajları kontrol edebilir ve diğerlerinin sizi izlemesini engelleyebilirsiniz.

Arkadaşınızdan WhatsApp Temalı Bir Uygulama yapın

Arkadaşlarınıza birçok farklı sohbetin içinden WhatsApp üzerinden ulaşmak zor mu geliyor? Yalnızca Android kullanıcıları en yakın arkadaşlarıyla kullanırken öncelik oluşturabilir. Bu sayede arama zamanınızı kısaltabilir ve favori sohbetlerinizi ana ekrana sabitleyebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken WhatsApp üzerinden sohbete uzun süre basılı tutmanız. Bir menü açılacaktır. “Kısayol Oluştur” tabına dikkat edin. Bu sayede kolayca mesaj ya da selfie gönderebilirsiniz. Bu sayede arkadaşınıza masum bir şekilde uygulama oluşturabilirsiniz.

Önemli Mesajları Yerleştirmek Kolay Olmalı

Tek bir Whatsapp mesajını bulmak için sürekli ekranı yukarı ya da aşağı götürmek zaman öldüren bir iş. Fakat bazen hedefinize ulaşmak için belirli önemli bilgilere ihtiyaç duya bilirsiniz. Belki de amacınız birini izlemek ya da birine yardım etmek olabilir.

Ne olursa olsun, önemli mesajlarınızı bulmak için bu yöntemi kesinlikle kullanabilirsiniz. WhatsApp tayken seçtiğiniz mesaja uzun bir süre tıkladığınız zaman yukarıda çıkan yıldız ikonuna tıklayabilir ve o mesajı yıldızlayarak kaydedebilirsiniz.

Mesajlarınızın Tam Olarak Ne Zaman Okunduğunu Görüntüleyin

Birinin mesajınızı tam olarak ne zaman açtığına bakarak o kişiyi izleyebilirsiniz. Bir WhatsApp sohbetinin parçasıysanız karşınızdaki kişinin ne zaman mesajı açtığınız ve ne zaman okuduğunu bilmek kullanışlı olabilir. Bunun birçok avantajı vardır.

Gönderdiğiniz bir mesajın üzerine uzunca basın ve üst tarafta çıkan İnfo”bilgi” kısmına tıklayın. Bu sayede karşıdaki kişinin mesajınızı ne zaman açtığını ve okuduğunu görebilirsiniz.

Hedef Telefon Olmadan WhatsApp Hesabı Hackleme

Birinin WhatsApp hesabını hacklemeyi mi düşünüyorsunuz?

Whatsapp Takip Programı- 3 En iyi Uygulama

Sizler için en iyi 3 uygulamayı yöntem belirledik. Makalemizi kesinlikle okuyun.
Tavsiye

Yorum yapın